EDİRNELİLERLE DERTLEŞTİLER
Reklam
Reklam
Reklam

EDİRNELİLERLE DERTLEŞTİLER

EDİRNELİLERLE DERTLEŞTİLER

EDİRNELİLERLE DERTLEŞTİLER
13 Mart 2018 - 05:53

İYİ Parti’nin “Anlat Hemşehrim Dertleşelim” otobüsü dün İlhan Koman parkındaydı. İYİ Parti Edirne teşkilatı gün boyu vatandaşlarla bir araya gelip dertleşti.

İyi Parti Mahalli İdareler Başkanlığı ve Gençlik Kollarının başlattığı ‘Anlat Hemşehrim Dertleşelim’ projesi çerçevesinde, Edirne İlhan Koman parkında etkinlik düzenlendi.  Etkinliğe partinin yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Vatandaşların ‘siyaset, ekonomi, ticaret, tarım, turizm, şehircilik’ başta olmak üzere çok geniş konularda sorunları dinlenerek görüşleri alındı.

Türkiye genelinde başlatılan anlat hemşerim dertleşelim teması ile oluşan Edirne programında konuşan İyi Parti Edirne Kurucu İl Başkanı Av. Mete Türkay “Artık milletin konuşma zamanıdır. Bu amaçla genel merkez tarafından oluşturulan “Anlat Hemşehrim Dertleşelim” adlı tüm Türkiye’yi kapsayan bu program için çok zor ve yorucu ama en önemli görevin yüklenildiği başta Mahalli İdarelerden sorumlu başkan yardımcımız Rıdvan Uz, proje görevlisi Alper Yağcı ve tüm ekip arkadaşlarımıza Edirne’miz adına teşekkür ederim. Edirne halkından da kurmuş olduğumuz “Anlat Hemşehrim Dertleşelim” adlı program kapsamında şikayetçi olduğu konuları ve bütün dertlerini genel merkezimize bu program dahilinde iletmelerini rica ediyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİRKİN SALDIRI!
ÇİRKİN SALDIRI!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!