EDİRNESPOR AFYON’DA

EDİRNESPOR AFYON’DA

EDİRNESPOR AFYON’DA

EDİRNESPOR AFYON’DA
15 Ağustos 2019 - 04:15

Mert soylu
30 Temmuz’da ilk kamp çalışmasına Edirne’de başlayan Edirnespor, ikinci etap kamp dönemine Afyonkarahisar’da başladı.
2019- 2020 Bölgesel Amatör Lig sezonunda hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Edirnespor’da, Afyonkarahisar kampı 13 Ağustos Salı günü başladı.
 Edirne’de Adnan Toros, idaresinde çalışan oyuncular verilen 2 günlük iznin ardından 12  Ağustos Pazartesi kamp yapacağı yer alan Afyonkarahisar’a yola çıktı. Gece saatlerde MCG  Çakmak Hotel’e gelen Edirnespor, ilk günü dinlenerek geçirdikten sonra ikinci dönemin ilk çalışmasına Salı günü başladı. Edirnespor, çalışmalarını çift idmanla devam ediyor. Kampta Edirnespor, ilk gün  olan Salı günü akşam idmanından önce oyunculara yağ ve kilo ölçümü yapıldı. Edirnespor, burada 3 hazırlık karşılaşması yapacağı öğrenildi. Kamp 23 Ağustos’a kadar sürecek. Edirnespor 1.Tur Türkiye Kupası için 29 Ağustos’ta kupa maçına çıkacak.
İMPARATOROS SOLUK ALDIRMIYOR
3.Lige yükselebilmek için tecrübeli teknik adam Adnan Toros, tekrar anlaşan Edirnespor’da çalışmalar sıkı bir şekilde başladı. Afyon’a geldiğinden beri soluk aldırmayan Adnan Toros, oyuncuları yaptıkları hareketlerle ilgili durdurarak onlarla yakından ilgileniyor. Toros, özellikle Edirnespor’un genç yetenekleriyle yakından ilgileniyor.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ARAMA ÇALIŞMALARINA YENİDEN BAŞLANDI
ARAMA ÇALIŞMALARINA YENİDEN BAŞLANDI
GÜMÜŞ MADALYA BERAATI
GÜMÜŞ MADALYA BERAATI