EDİRNESPOR’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ

EDİRNESPOR’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ

EDİRNESPOR’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ

EDİRNESPOR’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ
29 Mayıs 2019 - 08:51
Reklam

2019 – 2020 Bölgesel Amatör Lig sezonuna iddialı bir giriş yapacak olan Edirnespor, 25 Kasım Stadyumunda düzenlenen imza töreninde 9’u dış transfer 12 oyuncuyu kadrosuna kattı.
Geçen hafta genel kurul yapan Edirnespor, daha sonra Adnan Toros ile yeniden anlaşılmasının ardından, dünde Toros’un raporu doğrultusunda transfer edilen oyuncular ve yönetim kuruluyla beraber imza töreni düzenlediler.
İmza törenine Edirnespor Başkanı Savaş Üner, Teknik Direktör Adnan Toros, İdari ve Teknik Koordinatör Serdal Ünsal, Teknik Analiz ve Futbolcu İzleme Komitesi başkanı Aytekin Sönmeyenmakas ve Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Hakan İşcan, Edirnespor katıldı. 
ÜNER, ŞAMPİYONLUĞU BU SENE YAŞACAĞIZ
Edirnespor Başkanı Savaş Üner, “Kongremizi yaptıktan sonra Adnan Toros ile yeniden sözleşme imzalamamızın ardından, 2019 – 2020 sezonuna start veriyoruz. 9’u dış, 3’ü iç transfer olmak üzere 12 oyuncumuzla imza töreni düzenliyoruz. Burada emeği geçen Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan’ında, doğum gününü kutluyorum. Geçen sezon son anda kaçırdığımız şampiyonluğu bu sene inşallah Edirne’mize yaşatacağız” dedi.
TOROS, EDİRNESPOR’DA HEDEFLER BİTMEZ
Teknik Direktör Adnan Toros,”Yönetimimiz bize tekrar inandıklarından dolayı bizimle tekrar sözleşme imzaladılar. Kendilerinin ve bizim sponsor olan şirketlerin destekleriyle önce belediyenin, sonra sponsorların destekleriyle 2019- 2020 sezonunda iyi bir zorlu mücadelenin içinde geçecek başarılı olmak istiyoruz. Edirnespor’u ve Edirne halkını mutlu edecek şekilde ligimiz iyi bir şekilde sona erdirmek istiyoruz. Hedefimiz 3.Lig’dir. Edirnespor’da hedefler bitmez. Şansızlık vakasıyla kaybettiğimiz şampiyonluğumuzun yakalamanın amacı ve hedefi içerisindeyiz” dedi.
ÜNSAL, 3.LİG KADROSUNU OLUŞTURUYORUZ
İdari ve Teknik Koordinatör Serdal Ünsal, “Bize her zaman destek olan Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan’ın, doğum gününü kutluyorum. Tabi ona doğum günü hediyeleri hazırladık ama bugün ilk genç oyuncuları anlaşmak istedik. Yarın ve yarından sonra iki çilek transferini açıklayacağız. Biz transfere hızlı başladık. Bunun sebebi ise; TFF’nin almış olduğu karar gereği beş tane 1998 yada 1999 doğumlu oyuncu oyuncular kadromuza katmak zorundasınız. Bu oyuncu listesinin çalışmasını yaparak geçen sene bulunduğu takımlarda oynamış oyuncularından kurmak istedik. Bizim son bir dakika sokarak oyuna sokma gibi niyetimiz yok. Bunun içinde 3.Lig kadrosu hazır olsun diye de bu yıl TFF’nin zorlu transfer politikalarından transfere hızlı başladık” dedi.
Ünsal, transfer edilen oyuncuları tek tek basın mensuplarına açıkladı. 3’ü iç, 9’u dış transfer oyuncuların isimleri şöyle sıraladı.
İç Transferler;  Mert Yıldırım, Şahin Fırat, Furkan Süzen, Dış Transferler; Kazım Birkan, Ömer Faruk Kalfa, Müslüm Naz, Alparslan Bağımsiz( Gaziosmanpaşa), Kaan Yüksel Çengelköy), Sefa Turan ( Bigaspor), Sezer Erten( İst. Beşyüzevler), Abdullah Çakmak (İst. Albayrakspor), Okan Bebek ( Kartalspor),
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKSAL'DAN HIZLI TREN TEŞEKKÜRÜ
AKSAL'DAN HIZLI TREN TEŞEKKÜRÜ
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZ VE GAZİLERİMİZ İÇİN EDİRNE'DE HATİM OKUNACAK
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZ VE GAZİLERİMİZ İÇİN EDİRNE'DE...