EVLAT VAHŞETİ!

EVLAT VAHŞETİ!

EVLAT VAHŞETİ!

EVLAT VAHŞETİ!
25 Eylül 2021 - 09:00

Edirne’de annesini bıçak ve çakıyla defalarca yaralayan ve eve gelen polisleri de elleri ve yüzü kanlı şekilde karşılan cani evlat, annesinin içinde başka bir varlık olduğunu düşündüğü şeyi yok etmek için annesini bıçakladığını ifade etti. Anne, yoğun bakımda yaşam savaşı veriyor.
Olay, Edirne’nin Medresealibey Mahallesinde saat 05.35’de meydana geldi. İddialara göre, evden barış sesleri geldiğini duyan komşular polis ekiplerine ihbarda bulundu. İkametin kapısını çalan polisleri elleri ve yüzü kanlı şekilde şüpheli evlat K.T. karşıladı. Ardından ellerini kaldırıp diz çöken K.T., annesi G.T.’yi yaralandığını söyledi. Evin içine giren polisler anne G.T.’yi sırt üstü kanlar içinde yatar vaziyette görünce eve 112 ekibi istedi. Olay yerine gelen 112 ekipleri, yaralı anneye ambulansla şahsın Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı. Annenin yoğun bakımda yaşam savaşı verdiği öğrenildi.  Olay Yeri İnceleme polisleri tarafından evde yapılan incelemede, olayda kullanıldığı düşünülen kırık bıçak ve tırnak çakısı muhafaza altına alındı.
Şüpheli K.T. Edirne İl Emniyet Müdürlüğü’ndeki ifadesinde psikolojik rahatsızlığı olduğunu söyledi. Aldığı ilacın yan etkisiyle bu olayı gerçekleştirdiğini söyleyen şüpheli K.T. olay ile ilgili annesinin içindeki başka bir varlık olduğunu düşündüğü şeyi yok etmek için bıçak ve çakı kullandığını, annesi ile tartışma esnasında annesini farklı biri olarak gördüğünü, gözleri karanlık, saçları dağınık bir vaziyette olduğunu anlattı.
Şüpheli K.T.’nin emniyetteki işlemleri sürüyor.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖĞRENCİDEN ÖĞRENCİYE LİMONATA İKRAMI
ÖĞRENCİDEN ÖĞRENCİYE LİMONATA İKRAMI
KEŞAN KENT MEYDANI PROJESİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI
KEŞAN KENT MEYDANI PROJESİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI