GAZETEMİZ 57 YAŞINDA

GAZETEMİZ 57 YAŞINDA

GAZETEMİZ 57 YAŞINDA

GAZETEMİZ 57 YAŞINDA
01 Mayıs 2019 - 08:38
Reklam

Edirne halkının gözü, kulağı, sesi olan, Cumhuriyeti, demokrasiyi, özgürlükleri, laikliği ve insan haklarını rehber edinen, Edirne Gazetesi 57 yaşında aynı heyecanla. Yeni yaşımızda da Cumhuriyet çocukları olarak Atatürk İlke ve inkılâplarından ayrılmadan taraf tutmadan habercilik yapmaya aynı yolda kararlı bir şekilde yürümeye devam edeceğiz.
1 Mayıs 1962’de yayın hayatına başlayan EDİRNE GAZETESİ, 57’nci yılını geride bırakmanın onurunu ve gururunu yaşıyor. Merhum Murat Turgu’nun kurduğu ve 20 Aralık 2017’de Belediye Meclis Üyesi Savaş Üner’in devraldığı gazetemiz her geçen gün büyüyerek gelişiyor. Siz değerli okuyucularına doğru, tarafsız haberi ulaştırmak için ekip olarak var gücümüzle çalışmalarımız devam ederken, günün teknolojik koşullarına ayak uydurmaya çalışıyoruz. Sosyal medya üzerinden takip edilen gazetelerin başında gelen gazeteniz EDİRNE, bu alanda da zirvede olmayı bildi. EDİRNE GAZETESİ yaklaşık 200 bin takipçisi ile çıtayı hep yukarılarda tutarak bu alanda öncü olmaya devam ediyor.
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Savaş Üner, kuruluşunun 57’nci yılı nedeniyle şu mesajları verdi: “Edirne’nin sesi, kulağı, gözü olmak için mücadelemizi sürdürüyoruz. Sorumluluğumuzun ağırlığının bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışanlarımız ile aile ortamında çalışmanın huzuru içinde size en doğru haberleri vermeye çalışıyoruz. Hepimiz Cumhuriyet çocukları olarak Atatürk İlke ve inkılâplarından ayrılmadan taraf tutmadan habercilik yapmanın mutluluğu içindeyiz. Edirne Gazetesi, Edirne halkına uzun yıllar hizmet etmeye devam edecektir.”  
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzinleri olmamasına rağmen İzmir'den Keşan'a gelen 3 kişiye ceza
İzinleri olmamasına rağmen İzmir'den Keşan'a gelen 3 kişiye...
Olimpiyata hazırlanan kadın güreşçiler özel izinle mindere döndü
Olimpiyata hazırlanan kadın güreşçiler özel izinle mindere...