GÜREŞTE TRAKYA BİRLİK FARKI

GÜREŞTE TRAKYA BİRLİK FARKI

GÜREŞTE TRAKYA BİRLİK FARKI

GÜREŞTE TRAKYA BİRLİK FARKI
02 Temmuz 2019 - 04:23

YEŞİM DRAMALI
28-30 Haziran 2019 tarihleri arasında Tekirdağ’da düzenlenen 11 Yaş Minik Bayanlar Türkiye Şampiyonasında Trakya Birlik Spor Kulübü takım halinde 2’nci olarak Edirne’ye Kupa ile döndü.
42. Kg. Eylem Engin Türkiye Şampiyonu, 33 Kg. Semanur Çukuryurt Türkiye 2.si olurken, 33 Kg. Asya Göçmen Türkiye 3’sü  oldu.
Güreş Federasyonu 2019 yılı faaliyet programında yer alan ve 28-30 Haziran 2019 tarihleri arasında Tekirdağ’da yapılan 11-12-13 Yaş Minik Bayanlar Türkiye Şampiyonasında Trakya Birlik Spor Kulübü  takımı, 11 Yaş grubunda Türkiye 2.si oldu, konu ile ilgili açıklama yapan Trakya Birlik Spor Kulübü Başkanı Önder Yücel;“ Bildiğiniz üzere Trakya Birlik Spor Kulübü olarak Güreş Branşında İlimizi ve Trakya’mızı temsil ediyoruz, en alt yaş grubundan en üst gruba kadar sporcularımıza iyi bir birey, iyi bir sporcu olmaları konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz, çalışmalarımız devam ediyor alt yapımızdan  meyvelerini toplamaya başladık  geçtiğimiz hafta Polonya’da yapılan U-15 Avrupa Şampiyonasında Nazar KAYA 46 Kg.da Avrupa 5.si oldu daha iyi olacağından şüphem yok, inşallah kulübümüzden yeni Yasemin Adar’lar ,Hafize Şahin’ler çıkaracağız.Tekirdağ’da düzenlenen şampiyona da takım halinde 2.olduk Edirne’ye kupayı Trakya Birlik olarak biz getirdik başta sporcularımızı, ailelerini tebrik ediyorum.”dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'' RANDEVULU SANAL SIRA '' SİSTEMİ HAYATA GEÇTİ
'' RANDEVULU SANAL SIRA '' SİSTEMİ HAYATA GEÇTİ
TABAKOĞLU İLE DEVAM
TABAKOĞLU İLE DEVAM