HAZIRLIKLARA BAŞLADILAR

HAZIRLIKLARA BAŞLADILAR

HAZIRLIKLARA BAŞLADILAR

HAZIRLIKLARA BAŞLADILAR
15 Mart 2019 - 07:44

Edirne 1.Amatör Lig A Grubunda ligin bitimine 2 hafta kala şampiyonluk yolunda büyük bir avantaj elde eden Mega Genç Spor Kulübü, bu hafta sonu kazanmaları halinde şampiyonluğu elde edecekler.

Mega Genç Spor Kulübü Başkanı Arif Kale, ve yöneticiler Kenan Anadol,Cem Aydın ise yaptıkları açıklamalarla şampiyonluk hazırlarına başladıklarını söylediler.

Devlet Su İşleri’nin önünde 30 puan ile lider olan Mega Genç Spor Kulübü, bu hafta kazanmaları halinde bitime bir hafta kala şampiyonluğunu ilan ederek şampiyonluk kutlamalarını yapacaklarını yöneticiler dile getirdi.

Mega Genç Spor Kulübü Başkanı Arif Kale,”Sezon başında yönetimi aldığımız günden bu yana şampiyonluğun en büyük favorisi bizdik. İnşallah bu hafta sonu Allah nasip ettiği taktirde rakibimiz Ayşekadınspor’u yendiğimiz an itibari ile diğer sonuca bakmaksızın şampiyonluğu garantileyeceğiz. Bizim her zaman yanımızda olan dostlarımıza ve Yıldırım semti taraftarlarına teşekkür ederim”dedi.

Başkan Arif Kale ile zor bir yolculuğa çıkık. Yönetim olarak her zaman takıma destek vermeye çalıştıklarını ifade eden Kenan Anadol,”Bizlerin her zaman destekçisi Yıldırım semtimizin güzide taraftarlarıdır. Onların büyük destekleri ile biz buralara geldik. Bizlerin ait olduğu  ve asıl temsil edeceğimiz yer Süper Amatör Ligidir” dedi.

Uzun yıllar takımımız 2.Amatör Ligi’nde yer aldıktan sonra yeni yapılanmayla şampiyonlukta ipi göğüslemeye yaklaştıklarını ifade eden Cem Aydın,” Mega Genç Spor Kulübü, bizim dönemimizde altın çağını yaşıyor. Ancak tabi eski yönetimde büyük işler başardı. Bizler hep birlikte tüm camia olarak ilk kez bu yıl 1.Amatör Ligi’nde yer aldık. Allah nasip ettiği takdirde ilk kez Süper Amatör Ligi’nde mücadele edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 MİLYON EURO’LUK AB PROJESİ
1 MİLYON EURO’LUK AB PROJESİ
ÜRETİCİ TARLADAN KAÇIYOR
ÜRETİCİ TARLADAN KAÇIYOR