İMAMOĞLU SÜRPRİZİ

İMAMOĞLU SÜRPRİZİ

İMAMOĞLU SÜRPRİZİ

İMAMOĞLU SÜRPRİZİ
01 Temmuz 2019 - 01:21
Reklam

YEŞİM DRAMALI
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Kırkpınar Yağlı Güreşlerine gelme ihtimalini yüksek olduğunu açıkladı. Gürkan, S-400 hakkında da açıklamalarda bulundu.
658’inci Kırkpınar Yağlı Güreşleri ile ilgili Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan düzenlemiş olduğu basın toplantısında İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Kırkpınar yağlı güreşlerine davet ettiğini belirten Gürkan, programı uyması doğrultusunda gelmesini bekliyoruz dedi.
Kırkpınar Yağlı Güreşleri toplantısından sonra Türkiye’nin gündemi ile ilgili değerlendirme yapan Başkan Gürkan, ülkemize saldırılar her yerden devam ediyor, birileri istemiyor diye Türkiye kendini savunmayacak mı. Anasının ak sütü gibi helal olan S-400’leri alacaktır,ben ve Edirne’m adına Türkiye CUMHURİYETİNİN İLELEBET PAYİDAR KILMASI İÇİN NE GEREKİYORSA YAPMAYA HAZIRIZ DEDİ.
ARTIK SEÇİMSİZ 4 YILDA OMUZ OMUZA ÇALIŞACAĞIZ
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ; “Stat 2017 devlet yatırım programına alındı. Sondan sonra o seçim, bu referandum girdi Türkiye’de seçimler bitmediği için, maalesef bir mesafe alamadık. 23 Haziranla beraber  Türkiye’nin önünde 4 yıl seçim yok. Bizde seçim olmamasını istiyoruz ki, herkes işine baksın. Türkiye’yi, iktidarı muhalefeti ell birliği ile toparlayalım. Bu ülke hepimizin başka Türkiye’miz yok. Ülkemizi olduğundan daha da güçlü, zengin bir ülke haline getirelim. Ülkemizin kalkınması için Edirne’den Ardahan’a 82 milyon el elle kol kola verelim, ülkemizi güçlendirelim. Demokrasilerde iktidarlar değişebilir. Başkanlar değişebilir, yönetimler değişebilir asıl olan, Türkiye Cumhuriyetinin ilelebet payidar kalmasıdır. Ülkemizin güçlenmesi lazım , hepimizin de buna destek olması gerekir. Bu seçimler hepimizi çok yordu. Siyasetçileri de, halkı da yordu, ekonomiyi de yordu. Artık seçimsiz bir 4 yılda el elle ,omuz omuza çalışalım. Kendi yaşadığımız şehirlerden başlayıp bütün ülkemizi kalkındıralım” dedi.
S-400’LER ANASININ AK SÜTÜ GİBİ HELALDİR
S-400’lerle ilgili açıklama yapan Başkan Gürkan ; “Saldırılar hala devam ediyor ,Türkiye’ye. Türkiye’nin anasının ak sütü gibi helal olan kendini savunma nedeniyle almakta hakkı olduğu S-400’lere,Amerika çıkıyor oradan bir şeyler diyor. Nato bir şeyler diyor. Ne yapacak yani, Amerika ,Nato  istemiyor diye Türkiye kendini savunmaktan vaz mı geçecek. Elbette alacak anasının ak sütü gibi de helaldir. Ben şahsım adına, Edirne adına bu konuda sonuna kadar da destek veriyorum,vermeye de devam edeceğiz. Önemli olan Türkiye Cumhuriyetinin ilelebet payidar kılmasıdır. Bunun içinde ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” şeklinde konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzinleri olmamasına rağmen İzmir'den Keşan'a gelen 3 kişiye ceza
İzinleri olmamasına rağmen İzmir'den Keşan'a gelen 3 kişiye...
Olimpiyata hazırlanan kadın güreşçiler özel izinle mindere döndü
Olimpiyata hazırlanan kadın güreşçiler özel izinle mindere...