TURİSTLERE DAHA NAZİK OLALIM

TURİSTLERE DAHA NAZİK OLALIM

TURİSTLERE DAHA NAZİK OLALIM

TURİSTLERE DAHA NAZİK OLALIM
01 Temmuz 2019 - 01:20

YEŞİM DRAMALI
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Süleyman Ferhatoğlu, Edirne esnafına çağrıda bulunarak, Kırkpınar Yağlı Güreşlerine gelecek turiste nazik ve daha hassas davranılması gerektiğini söyledi.
KIRKPINAR’A YAKIŞIR DAVRANALIM
                Kırkpınar’da gelen misafirlerimize karşı daha nazik olunması gerektiğinin altını çizen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Edirne İl Başkanı Avukat Süleyman Ferhatoğlu, "1 -7 Temmuz tarihlerinde bu yıl 658'inci Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Haftası ve hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Kırkpınar'ın eksikleri çok bu yıl bir kısmı tamamlanır daha iyi olur. Kırkpınar dünyanın en büyük organizasyonu ve kentimize çok turist geliyor. Esnafımıza da büyük görevler düşüyor ve gelen turistlere daha nazik davransınlar”diye belirtti.

                FERHATOĞLU İMAMOĞLUNU TEBRİK ETTİ

                İstanbul seçimini kazanan arkadaşı tebrik ediyorum diyen MHP İl Başkanı Süleyman Ferhatoğlu; “Bilindiği gibi İstanbul seçimleri tamamlandı. Bizler de İstanbul'da çalışmalarımız oldu ve Edirne ve Rumeli kökenli hemşehrilerimiz buluştuk. Derneklerimizi ziyaret ettik onlar da bizler de mutlu olduk. Seçim bitti hayırlı olsun. Artık çalışma zamanı. Kazanan adaya da hayırlı olsun diyoruz. Bu seçimde özellikle çok fazla gerdiler. Yurttaşlarımızı birbirine düşürmeye çalıştılar. Bu sonuçta bir seçimdir. Hepimiz birbirimizin dostu, arkadaşıyız. Seçimlerde hoş olmayan şeyler oldu. Örneğin babası A partisinde kendisi B partisinde. Sosyal medya üzerinden birbirine yazdığı yazılar hiç hoş değildi. Toplumsal barış sağlanmalı. Bu iş siyasilere de düşüyor. Biraz daha yumuşak dil kullanmalıyız. Toplumsal barış istiyoruz. Bu siyasettir. Kimse birbirine kötü söz söylemesin. Sosyal medyayı herkes daha dikkatli kullansın. Haziran ayı hasat ayı. Avukat olmam nedeniyle köylerden çok sayıda müvekkilim var ve bu yıl buğday verimlerinin iyi olduğunu öğrendik. 600 - 700 kilo buğdayda verim çok iyi. Samanın da bol olduğunu söylüyorlar. Hayırlısı olsun inşallah çiftçimiz hak etiğini kazanır ve daha iyi yerlere gelir.Suriye'de yaşanan gerginlik ile ilgili de "Ordumuz gerekeni yapacaktır. Kimsenin tereddüttü olmasın" dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ARAMA ÇALIŞMALARINA YENİDEN BAŞLANDI
ARAMA ÇALIŞMALARINA YENİDEN BAŞLANDI
GÜMÜŞ MADALYA BERAATI
GÜMÜŞ MADALYA BERAATI