MAÇLARIN CANLI YAYINLANMAMASINA TEPKİLER...

MAÇLARIN CANLI YAYINLANMAMASINA TEPKİLER BÜYÜYOR

MAÇLARIN CANLI YAYINLANMAMASINA TEPKİLER BÜYÜYOR

MAÇLARIN CANLI YAYINLANMAMASINA TEPKİLER BÜYÜYOR
18 Ekim 2020 - 23:04

Sınır Beyi Taraftarlar Derneği, TFF 2 ve 3. liglerin isim ve yayın haklarını sezon başında üzerine alan misli.com’un birçok maçı canlı yayınlamasına tepki göstererek, “misli.com sınıfta kalmıştır.”açıklamasında bulundu.
Sınır Beyi Taraftarlar Derneği’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi, “ 2 ve 3. liglerin isim ve yayın haklarını sezon başında üzerine alan misli.com sınıfta kalmıştır.
Türkiye Futbol Federasyonu ile ortaklaşa düzenlenen tanıtım ve imza töreninde misli.com adına söz alan Sayın Yıldırım Demirören "Türk futboluna Genç yetenekler kazandırmak isteyen, gözünü yukarılara diken 106 kulübümüzü gönülden destekliyorum. Her dakika büyüyen ve gelişen misli.com 58 ilimizde ve 101 stadımızda sizlerle birlikte olacak, coşkuyla heyecanla sponsorluk yapacak" diyerek kelime oyunu yapmıştır. Tüm lig maçlarının yayınlanacağı yönde açıklama yapan misli.com; 2 ve 3. liglerde adeta 'kafasına göre' seçtiği maçları yayınlamaktadır. Geride kalan 4 haftaya baktığımızda ortalama 128 müsabaka gerçekleştirildiğini göz önüne alırsak, bu müsabakaların sadece %12.8'inin yayınlandığını görüyoruz.
Sayın misli.com yöneticileri, siz bu maçları neye göre seçiyorsunuz? 4 haftada 3 defa maçı yayınlanan takımlar varken, Edirnesporumuz da dahil bir çok takımın neden hiçbir maçı yayınlanmadı?
Pandemi dönemi kuralları çerçevesinde 'taraftarsız' kalan stadyumları bir de, ekran başında 'seyircisiz'  bırakmak hep birlikte üstesinden gelmeye çalıştığımız pandemi dönemine verdiğiniz desteğin kanıtıdır.
Yaptığınız bu ayrımcılık politikasından bir an önce vazgeçmenizi, bahsettiğiniz sporcu ve kulüp sayısı yanı sıra milyonlarca taraftara kamuoyu önünde verdiğiniz sözleri tutmanızı bekliyoruz. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığınız döneminde yaptığınız hataları, aile şirketinizin başında devam ettirmeyin. Futbol kameralar karşısında atıp tuttuğunuz kadar basit değildir.
Misli.com'dan talebimizdir; yayın haklarını almış olduğunuz 2 ve 3. ligin tüm maçlarını yayınlayın ya da yayın haklarını kulüplere devredin!”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KAPANIŞ SAAT FARKINA ELEŞTİRİ
KAPANIŞ SAAT FARKINA ELEŞTİRİ
BASIN MENSUPLARINDAN ÇAĞRI VAR!
BASIN MENSUPLARINDAN ÇAĞRI VAR!