MHP SEÇİM STARTINI VERDİ
Reklam
Reklam
Reklam

MHP SEÇİM STARTINI VERDİ

MHP SEÇİM STARTINI VERDİ

MHP SEÇİM STARTINI VERDİ
27 Ekim 2018 - 04:24

Edirne Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilat İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Taner Albayrak ve yönetim kurulu üyeleri ile 31 Mart yerel seçim çalışmalarına Enez ve İpsala İlçelerinden başladı.

Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Taner Albayrak Enez İlçe Başkanı Ergun Akar, İpsala İlçe Başkanı Ramazan Avkıran ve yönetimleriyle birlikte yaklaşan yerel seçimlerde Belediye Başkan Aday Adayları, İl Genel Meclis Aday Adayları ve Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları üzerine geniş kapsamlı görüşmeler yaptı.

Taner Albayrak, “Yerel seçim çalışmalarına başladık. Biliyorsunuz ki bizler bir seçim bittikten sonra ertesi gün seçim çalışmalarına başlayan bir partiyiz. Yeni oluşan il yönetimimizle çalışma programları hazırlayarak seçim startı verdik. Bu hafta hem ilçe başkanlarımızla hem de yönetim kurulu üyelerimizle toplantılar yaparak seçim değerlendirmeleriyle ilgili çalışmalara başlamalarını istedik. Seçimden öncede bir strateji belirleyerek seçim çalışmalarına başlıyoruz.

Sayın Genel Balkanımız Devlet Bahçeli’nin 23.10.2018 grup toplantısında ifade ettiği gibi Parti olarak 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerine yönelik herhangi bir ittifak beklentimiz, ittifak arayışımız, ittifak niyetimiz geldiğimiz bu aşamada artık kalmamıştır. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerine kendi adaylarımızla katılıp, Türkiye’nin her seçim bölgesinde demokratik mücadelemizi Allah’ın izniyle yapacağız, demesiyle bizlerde kendi plan ve projelerimiz ile seçmenin karşısına hazır olarak çıkıyoruz” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİRKİN SALDIRI!
ÇİRKİN SALDIRI!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!