SAADET PARTİSİ SEÇİMLERİ DEĞERLENDİRDİ

SAADET PARTİSİ SEÇİMLERİ DEĞERLENDİRDİ

SAADET PARTİSİ SEÇİMLERİ DEĞERLENDİRDİ

SAADET PARTİSİ SEÇİMLERİ DEĞERLENDİRDİ
04 Nisan 2019 - 09:54
Reklam

Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatı, 31 Mart Mahalli seçim süreç ve sonuçlarını değerlendirdi.
Önceki gün akşam İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez ilçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Edirne Belediye Başkan Adayı ile Belediye ve İl Genel Meclis Üyelerinin bir araya geldiği toplantıda 31 Mart yerel seçimlerinin süreç ve sonuçları ele alınarak değerlendirildi.  
 Toplantıda konuşma yapan Saadet Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Mansur İriş, Seçim çalışmaları hakkında bilgi vererek, “seçim çalışmalarımıza katılarak canla başla çalışan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum” dedi. Hayatın bir imtihan olduğuna vurgu yapan Mansur İriş ,  “imtihan; iyi ile kötünün, güzel ile çirkinin, doğru ile yanlışın, adalet ile zulmün, özetle; Hak ile batılın mücadelesidir. Biz; iyinin, güzelin, doğru ve adaletin, yani Hakkın hakim olması için siyasi mücadele veriyoruz” dedi.  
   Seçilen Herkese Başarılı Çalışmalar Diliyorum
Belediye Başkan Adayı Mansur İriş, güzel bir seçim dönemi geçirdiklerini, seçim sürecince bilhassa gençlerin kendilerini hiç yalnız bırakmadıklarını belirtti. Çalışmalar öncesi dava büyüklerinden aldıkları tavsiye ve taktiklerle desteklendiklerini ifade eden İriş, “ Çok yoğun ama güzel bir süreçti. Çalışmalarımızla tüm halkımızın teveccühüne mazhar olduk. Birlikte çalıştığım tüm Parti mensuplarımıza, bize teveccüh gösteren tüm halkımıza teşekkür ediyorum, seçim sonuçlarının hem şehrimiz, hem de ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Göreve seçilen sayın belediye başkanı ve meclis üyeleri başta olmak üzere herkese başarılı çalışmalar diliyorum.” şeklinde konuştu.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKSAL'DAN HIZLI TREN TEŞEKKÜRÜ
AKSAL'DAN HIZLI TREN TEŞEKKÜRÜ
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZ VE GAZİLERİMİZ İÇİN EDİRNE'DE HATİM OKUNACAK
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZ VE GAZİLERİMİZ İÇİN EDİRNE'DE...