SÖZ VE YÖNETİMİ GÜVEN TAZELEDİ

SÖZ VE YÖNETİMİ GÜVEN TAZELEDİ

SÖZ VE YÖNETİMİ GÜVEN TAZELEDİ

SÖZ VE YÖNETİMİ GÜVEN TAZELEDİ
17 Haziran 2019 - 07:24
Reklam

Edirne’nin köklü kulüplerinden Yeniimaretspor, yaptığı kongre sonunda mevcut başkan Yılmaz Söz ve yönetimi, güven tazeledi.
Yeniimaret semtinde bulunan Yeniimaret Tesislerinde yapılan Olağan Kongrede üyelerin talepleri doğrultusunda başarıya koşacak mevcut yönetime güvenoyu vererek devam kararı aldılar.  Yapılan kongre sonunda Yılmaz Söz’ün başkanlığında yönetim şu şekilde oluştu;  Şahin Kırbiç, Şenol Gercüş, Harun Yolsormaz, Alpay Kırmızı, Birol Güler, Erhan Raista ve Okan Çakıcı’dan oluştu.
SÖZ, CAMİAYA TEŞEKKÜR EDERİZ
Edirne’de bulunan en köklü kulüplerinden biri Yeniimaretspor, olduğunu belirten başkan Yılmaz Söz, Rahmetli efsane başkanımız Murat Kayasöken’in vefatı sonrası bu zorlu görevi devraldım. Ateşten gömlek giymek misali yılmadan, usanmadan, kaçmadan uzun bir dönemden bu yana başkanlığı yürütüyorum. Geçen sezon başarılı bir sezon geçirdiğimize inanıyorum. Bu sezonda üyelerden tekrar başarılı olacağımıza dair güvenoyu istedim. Yönetime başka bir aday çıkmayınca da üyeler beni ve yönetimimi tekrar başarılı olmak için vize verdiler. Camiayı mahcup etmeyeceğimize inanıyorum” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzinleri olmamasına rağmen İzmir'den Keşan'a gelen 3 kişiye ceza
İzinleri olmamasına rağmen İzmir'den Keşan'a gelen 3 kişiye...
Olimpiyata hazırlanan kadın güreşçiler özel izinle mindere döndü
Olimpiyata hazırlanan kadın güreşçiler özel izinle mindere...