SUALTI MİLLİ TAKIMI EDİRNE’DE ÇALIŞIYOR

SUALTI MİLLİ TAKIMI EDİRNE’DE ÇALIŞIYOR

SUALTI MİLLİ TAKIMI EDİRNE’DE ÇALIŞIYOR

SUALTI MİLLİ TAKIMI EDİRNE’DE ÇALIŞIYOR
17 Mayıs 2019 - 08:25
Reklam

Sualtı Sporlarında Avrupa’nın en iyi takımları arasında yer alan Sualtı Milli Takımı Edirne’de 9 günlük kampa girdi.
Türkiye’de son yıllarda su sporuna yapılan yatırımlar meyvesini vermeye başlarken, son derece Avrupa’yı kıskandıracak cinste olan olimpik havuzlarla birçok başarı ise gelmeye devam edecek gibi gözüküyor.
17-23 Haziran tarihlerinde İstanbul'da,  yapılacak Avrupa Şampiyonası öncesi Edirne’de 9 günlük kampa giren Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Kamp Direktörü ve Milli Takım Antrenörü Özgür Alemdar,” Buradaki seçmelerle haziran ayında yapılacak Avrupa Şampiyonası'nda temsil edecek milli takımı netleştireceğiz. 2019 Avrupa Şampiyonası 17-23 Haziran tarihlerinde İstanbul'da, Türkiye'nin ev sahipliğinde Maltepe Üniversitesi Havuzu'nda gerçekleşecek.
 Şampiyonaya 12 ülkeden 75 sporcu katılacak. Milli takım olarak geniş katılımla yer almak istiyoruz. Sporcularımızın olabilecek en üst düzey başarıları elde etmesi öncelikli hedeflerimiz arasında geliyor. Olimpik havuzda 11 sporcu ve 4 milli takım antrenörünün birebir çalışma gerçekleştiriyoruz. Su altında hedef Avrupa Şampiyonası. Alabileceğimiz en iyi dereceleri elde etmek istiyoruz” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzinleri olmamasına rağmen İzmir'den Keşan'a gelen 3 kişiye ceza
İzinleri olmamasına rağmen İzmir'den Keşan'a gelen 3 kişiye...
Olimpiyata hazırlanan kadın güreşçiler özel izinle mindere döndü
Olimpiyata hazırlanan kadın güreşçiler özel izinle mindere...