TAKDİR EDİLESİ MÜDÜR

TAKDİR EDİLESİ MÜDÜR

TAKDİR EDİLESİ MÜDÜR

TAKDİR EDİLESİ MÜDÜR
11 Eylül 2019 - 04:30
Reklam

MERT SOYLU
Edirne’nin Tayakadın köyündeki Şehit Cem Havale Ortaokuluna idareci olarak atandıktan sonra, boyacı tulumlarını giyip, eline fırçaları alarak okulu boyayan, eskiyen malzemeleri onaran müdür Mümin Kurtuldu, şimdi de motorlu tırpan ile okul bahçesinde bulunan otları biçti.
Tayakadın Şehit Cem Havale Okul Müdürü Mümin Kurtuldu, öğrencilerinin yeni dönemde daha temiz ve güzel bir ortamda eğitime başlaması için kolları sıvadı.
Öğrencilerin ve öğretmenlerin olmadığı yaz döneminde gönüllü olarak boyacı önlüğü giyen, ellerine fırçaları alan "usta" müdür, okulun sınıf ve koridorlarını özenle boyadı, imkanlar dahilinde eskiyen malzemeleri onardı.
“Her şeyi devletten beklememek gerekir” sözüyle yola çıkan Müdür Kurtuldu, karınca kararınca elinden geldiğince temizlik çalışmaları gerçekleştirdi. Boya ve onarım işinin ardından motorlu tırpan ile okul bahçesinde bulunan otları da biçen Müdür Kurtuldu, örnek bir davranış sergiledi.
Tatil yapmak yerine çalışmayı tercih eden Müdür Kurtuldu’nun temizlik çalışması bir öğrenci velisi tarafından “okul müdürümüz çocuklarımızın temiz masa ve sıralarda eğitim görmesi için devamlı çalıştı şimdi de çocuklarımızın okul bahçesinde temiz bir ortamda vakit geçirmeleri için bahçede temizlik yapıyor” sözleriyle sosyal medya da paylaşıldı.
Müdür Kurtuldu’nun bu çalışması takdir topladı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SELAYI SUSTURMAYA İZİN VERMEYEN İMAM,O GECE OLANLARI ANLATTI
SELAYI SUSTURMAYA İZİN VERMEYEN İMAM,O GECE OLANLARI ANLATTI
'' ARABALI TREN '' YURDA GİRİŞ YAPTI
'' ARABALI TREN '' YURDA GİRİŞ YAPTI