TÜ’DEN PİYASALARA BAKIŞ KONFERANSI

TÜ’DEN PİYASALARA BAKIŞ KONFERANSI

TÜ’DEN PİYASALARA BAKIŞ KONFERANSI

TÜ’DEN PİYASALARA BAKIŞ KONFERANSI
30 Eylül 2020 - 10:14

Ulusal ve uluslararası alanda gerçekleştirdiği bilimsel, kültürel ve sanatsal çalışmalarla bölgeye güç katan Trakya Üniversitesi, bölgesel ve ulusal anlamda ekonominin nabzını tutacak bir konferansa ev sahipliği yapacak. Trakya Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi tarafından yatırımcı ve iş dünyasını, para ve sermaye piyasaları hakkında bilgilendirmek amacıyla düzenlenecek olan “Para ve Sermaye Piyasalarına Bakış” konferansı, 3 Ekim 2020 Cumartesi günü online olarak gerçekleştirilecek. Saat 14.30’da başlayacak konferansa, alanında başarılı çok sayıda akademisyen ve uzman katılacak.
Moderatörlüğünü, İnfo Yatırım Menkul Değerler Kurumsal İletişim Direktörü Mine Uzun’un yapacağı “Para ve Sermaye Piyasalarına Bakış” konferansında, Marmara Üniversitesi’nden Prof. Dr. Burak Arzova, Trakya Üniversitesi’nden Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden Prof. Dr. Ege Yazgan, Garanti BBVA Yatırım Araştırma ve Yatırım Danışmanlığı Koordinatörü Tufan Cömert, Verimetrik Kurucusu Utku Ekmekçi, Deniz Yatırım Strateji Bölüm Müdürü Orkun Gödek, Stratejist Işık Ökte ve İnfo Yatırım Menkul Değerler Genel Müdür Yardımcısı Mert Yılmaz konuşmacı olarak yer alacak.
Online olarak gerçekleştirilecek konferansta konularında uzman konuşmacılar, Türkiye ve dünyadaki para ve sermaye piyasalarının işleyişi konusunda yapacakları sunumlarla konu hakkında görüşlerini paylaşacak. Konferans, https://www.facebook.com/trakyauniversitesirektorlugu adresinden canlı olarak izlenebilecek.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘EDİRNE İŞİ’ SERGİLENMEYE BAŞLANDI
‘EDİRNE İŞİ’ SERGİLENMEYE BAŞLANDI
PTT 180 YAŞINDA
PTT 180 YAŞINDA