“TÜRKİYE SEVDASI İLE YAŞIMIZ HEP 18”

“TÜRKİYE SEVDASI İLE YAŞIMIZ HEP 18”

“TÜRKİYE SEVDASI İLE YAŞIMIZ HEP 18”

“TÜRKİYE SEVDASI İLE YAŞIMIZ HEP 18”
15 Ağustos 2019 - 04:04
Reklam

AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, AK Parti'nin kuruluş yıl dönümünü kutladı.
Akmeşe, yaptığı yazılı açıklamada partililerinin Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde "Erdemliler Hareketi"yle 2001 yılında siyaset sahnesinde yerini aldığını çeşitli engellemelere rağmen reformlar, seçim başarılarıyla dolu 17 yılı geride bıraktığını belirtti.
"Yeter söz de karar da milletindir" diyerek 18 yıldır ülkesine ve milletine hizmet eden, 2001 yılında ülkenin karanlığa büründüğü bir anda Erdemliler Hareketi'ni başlatan başta Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşlarına şükranlarını sunduğunu ifade eden Akmeşe, şunları kaydetti:
"Girdiği ilk genel seçimde, 3 Kasım 2002'de iktidara gelen AK Parti, 'Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak' sloganıyla çıktığı siyaset yolunda, 4 başbakan 2 cumhurbaşkanı çıkaracak kadar güçlü bir siyasi harekettir. Geride bıraktığımız 17 yılda çok önemli başarılara imza atan AK Parti ne yazık ki sürekli dış güçler ve onların içerideki maşaları tarafından hep engellenmek istendi. Şöyle bir hafızamızı tazeleyecek olursak Cumhuriyet Mitingleri, 27 Nisan 2007'de Türk siyasi tarihine e muhtıra olarak geçen bildiri, 367 krizi, 7 Şubat MİT krizi, Gezi olayları, 17-25 Aralık darbe girişimi, 15 Temmuz kanlı darbe girişimi ve son olarak oynanan ekonomik darbe girişimi.
Ama çok şükür ki tüm bu oyunları milletimizden aldığımız güçle el birliği içinde bozmayı başardık. 18 yaşında bir gencin coşkusuyla, heyecanıyla, yüreğiyle, hedefleriyle, hayalleriyle birlikte aslında geride bıraktığımız 17 sene ve ondan çok daha öncesi fikri birlikteliğine sığdırdıklarımız ve halen gerçekleştireceğimiz hayallerimiz var. Başımızda bir liderimiz Recep Tayyip Erdoğan var. Gideceğimiz çok yolumuz var. Hayata geçireceğimiz birçok yenilik var. İnşallah işimize, gücümüze odaklanacağımız, çok önemli projeleri ve çalışmaları hayata geçireceğimiz bir dört yıl var önümüzde. Değişen ve gelişen kadrolarımızla vatandaşlarımızın derdine derman olmaya devam edeceğiz. Güçlü kadro ve güçlü Türkiye'nin teminatı olan AK Partimiz ile birlikte, liderimiz sayın Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yolunda 2023 - 2053 - 2071 hedefleri ile gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çünkü; Türkiye sevdası ile yaşımız hep 18."
Partinin başarısı için emek sarf eden ve hayatta olmayanlara da rahmet dileyen Akmeşe, "Bu vesile ile partimiz için gecesini gündüzüne katmış ve şuanda hayatta olmayan AK Parti davasına gönül vermiş vatandaşlarımıza ve teşkilat mensuplarımıza Allah’tan rahmet dilerim. AK Partimiz'in kuruluşunun 18. yıldönümü vesilesiyle, bugüne kadar partimizin çeşitli kademelerinde görev almış teşkilat mensuplarımıza ve partimize desteğini artırarak sürdüren aziz milletimize en kalbi şükranlarımı sunuyor, milletimize hizmetin kutlu yolculuğunda nice uzun yıllar diliyorum.” ifadesine yer verdi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“HEYECAN VE MUTLULUK İÇERİSİNDEYİZ”
“HEYECAN VE MUTLULUK İÇERİSİNDEYİZ”
OLASI FELAKETİN ÖNÜNE GEÇİLDİ
OLASI FELAKETİN ÖNÜNE GEÇİLDİ