ÜZÜNTÜLERİNE ORTAK OLDU

ÜZÜNTÜLERİNE ORTAK OLDU

ÜZÜNTÜLERİNE ORTAK OLDU

ÜZÜNTÜLERİNE ORTAK OLDU
11 Mayıs 2021 - 23:07

Edirne’de engelli 3 çocuğuna özveriyle bakan Gülüzar Epçeli’yi ve evinin çatısı yanan aileyi ziyaret eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, her iki ailenin evlerinin gerekli tadilatının yapılarak gereken desteği sağlayacaklarını ifade etti.
15 yıl önce hayat arkadaşı ve en büyük destekçisi eşini kaybeden 75 yaşındaki Gülüzar Epçeli, yaşları 47,40 ve 35 olan engelli çocuklarıyla Yıldırım Mahallesi'ndeki tek odalı evde yaşıyor. Her gün Kızılay'dan sıcak yemek yardımı alan, yaşı nedeniyle çocuklarının yardımıyla ayağa kalkabilen anneye en büyük desteği de bir zamanlar "bebek gibi" baktığı bedensel engelli çocukları veriyor.
SEN DE 3 EVLADIN DA BİZE EMANET
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, düz Epçeli ailesini ziyaret etti. Aileye asla yalnız olmadıklarını söyleyen Başkan Gürkan, yıllardır 3 engelli çocuğuna özveriyle bakan anne Gülizar Epçeli'nin elini öperek hem Anneler Günü'nü hem de bayramını kutladı. Başkan Gürkan, “Engelli maaşı ile geçinen ama evlatları için engel tanımayan annemizi, evlerine yaptıracağımız tadilat ile daha iyi yaşam standartlarına kavuşturacağız.”dedi.
EVİNİN ÇATISI YANAN AİLEYE YARDIM EDİLECEK
Yıldırım Mahallesi’nde elektrik kontağından çıkan yangında bir evin çatısı yanarak kullanılmaz hale geldi. Başkan Gürkan, bu aileyi de ziyaret ederek üzüntülerine ortak oldu. Evinin çatısı yandığı için çok üzgün olduğunu belirten teyzeye, Başkan Gürkan destek sözü verdi. “Sen kendini üzme anacığım” diyen Başkan Gürkan, çatının onarılacağını belirtti.
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KANSER HASTALARINA MİNİ KONSER DÜZENLENDİ
KANSER HASTALARINA MİNİ KONSER DÜZENLENDİ
SAADET PARTİSİ İŞÇİ KONGRESİ DÜZENLEYECEK
SAADET PARTİSİ İŞÇİ KONGRESİ DÜZENLEYECEK