Reklamı Geç
YATAĞA AÇ GİREN KİMSE KALMAYACAK

YATAĞA AÇ GİREN KİMSE KALMAYACAK

YATAĞA AÇ GİREN KİMSE KALMAYACAK

YATAĞA AÇ GİREN KİMSE KALMAYACAK
04 Şubat 2019 - 06:43

CHP Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Özlem Becan, gerçekleştirdiği ziyaretlerde Uzunköprü halkına söz vererek, “Bu ilçede yatağa aç giren kimse kalmayacak. Bende sizin kızınızsam, kardeşinizsem bu benim boynumun borcu olsun. Bunu yapacak gücümüz var.”dedi.

 

CHP Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Özlem Becan, halkın ilgi ve takdirini toplamaya devam ediyor. Gerçekleştirdiği ziyaretlerden genç, yaşlı, kadın, erkek, çocuk her kesimden insanla bir araya gelen Becan, halkın içinde halk ile yürüttüğü başarılı siyasetle rakiplerinden öne çıkmayı başarıyor.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Özlem Becan, halkın arasında saha çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Adaylığının erken açıklanmasını avantaja çeviren Becan, YSK’nın seçim propaganda resmi süresinin henüz başlamamasına rağmen vatandaşların yoğun ilgi ve davetlerini geri çevirmeyerek ev ev geziyor.

 

Becan aynı gün mahallede bulunan kahvelerdeki vatandaşlarla da bir araya geldi. Burada halkın taleplerini de dinleyen Özlem Becan: “ Baba olmak, ağabey olmak zordur. Ailenin direği olmak, yemeden yedirmek, giymeden giydirmek, ezilmek ama ezdirmemek. Uzunköprü’nün babaları, dedeleri, ağabeyleri, amcaları ile birlikteydik. Gündem kaynamayan tencere, gündem gün geçtikçe artan işsizlik, gündem gelecekte nasıl bir Uzunköprü olsun, idi. Uzunköprü halkına söz veriyorum. Bu ilçede yatağa aç giren kimse kalmayacak. Bende sizin kızınızsam, kardeşinizsem bu benim boynumun borcu olsun. Bunu yapacak gücümüz var. Biz birlikte güçlüyüz. Yolunu değiştirip bize selam veren emekçi kadınlarımız, gecenin ayazına aldırmadan camda bekleyen ağabeylerim, ‘abla sen başkan olacaksın’ diyen temiz yürekli çocuklara sözüm olsun, mahallenizin kızı yüzünüzü kara çıkarmayacak” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
VALİ CANALP, BALKAN ÜLKELERİNDEKİ ÇOCUKLARI AĞIRLADI
VALİ CANALP, BALKAN ÜLKELERİNDEKİ ÇOCUKLARI AĞIRLADI
EBEVEYNLER ÇOCUKLARIYLA İP ATLADI, BİRDİRBİR OYNADI
EBEVEYNLER ÇOCUKLARIYLA İP ATLADI, BİRDİRBİR OYNADI
Reklamı Geç