ACI BİLANÇO:1 ÖLÜ, 33 YARALI

ACI BİLANÇO:1 ÖLÜ, 33 YARALI

ACI BİLANÇO:1 ÖLÜ, 33 YARALI

ACI BİLANÇO:1 ÖLÜ, 33 YARALI
16 Ağustos 2019 - 04:23

ŞENER URFA
 
Edirne’de Kurban Bayramı tatilinin başladığı 9 Ağustos Cuma günü mesai bitimi ile tatilin son günü olan 14 Ağustos Çarşamba saat 17.00 arasında meydana gelen trafik kazalarında 33 kişi yaralandı, 1 kişi hayatını kaybetti.
 
Havsa-Naipyusuf Köyünde, C.Ç.İ. (15 yaşında) isimli şahıs, park halindeki aracı ile geri manevra yaptığı esnada aracın arkasında bulunan Ş.G. (70 yaşında) isimli şahsa çarparak hafif şekilde yaralanmasına neden olmuştur. Şüpheli şahıs ifadesi alınarak serbest bırakılmıştır.
 
İpsala-Yapıldak Köyünde, A.G. (45 yaşında) isimli şahıs pat pat aracı ile seyir halindeyken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle yolun sağında bulunan sulama kanalına devrilmesi sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü A.G. ve araçta yolcu olarak bulunan N.G. (44 yaşında) ve A.Ç. (44 yaşında) isimli şahıslar yaralanmışlardır. Araç sürücüsü ifadesi alınarak serbest bırakılmıştır.
 
Edirne-Merkez-D-100 Karayolu İskender Köyü mevkiinde, Zincirleme Ölümlü Yaralanmalı Trafik Kazası meydana gelmiştir. Kaza neticesinde, yabancı plakalı araçta bulunan O.S. (3 yaşında) isimli çocuk vefat etmiş, (8) şahıs yaralanmıştır. Yaralılardan (5)’ inin tedavisine Edirne T.Ü.T.F. Hastanesinde devam edilmektedir.
 
Enez-Çataltepe Mahallesinde, A.O. (54 Yaşında) isimli şahsın sevk ve idaresindeki araç ile seyir halindeyken aracın yoldan çıkması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada araçta yolcu olarak bulunan S.O. (52 Yaşında) ve U.O. (29 Yaşında) isimli şahıslar hafif şekilde yaralanmıştır.
 
İpsala-Yenikarpuzlu Beldesinde, B.F. (69 Yaşında) isimli şahsın sevk ve idaresindeki aracı ile köy içerisinde seyir halindeyken D.K. (9 Yaşında) isimli çocuğun bisikleti ile aniden yola çıkması sonucu yaralamalı trafik kazası meydana gelmiştir. Kazada D.K. isimli çocuk hayati tehlikesi olmayacak derecede yaralanmıştır.
 
Keşan-Kozköy Köyünde, N.D. isimli şahıs sevk ve idaresindeki araç ile seyir halindeyken aynı istikametten gelen R.Y. isimli şahsın sevk ve idaresindeki araç ile çarpışması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kaza sonucunda araç sürücüsü N.D. isimli şahıs hafif şekilde yaralanmıştır.
 
Meriç-Karahamza Köyünde, B.D. isimli şahıs yönetimindeki plakası olmayan motosiklet ile seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kaza meydana gelmiştir. Kaza sonucunda araç sürücüsü hafif şekilde yaralanmıştır.
 
Uzunköprü-Karayayla Köyü, Uzunköprü-Meriç yolu üzerinde, U.E. isimli şahsın yönetimindeki aracın trafik kurallarına uygun bir şekilde sağ şeritte durup sol şeritten tali yola gireceği esnada arkadan gelen sürücülüğünü F.B. isimli şahsın yapmış olduğu aracın arkadan çarpması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kaza sonucunda (2) araç sürücüsü ve araçlarda bulunan (5) kişi yaralanmıştır. Şahıslar Uzunköprü Devlet Hastanesinde tedavilerine başlanılmış, tedavileri halen devam etmektedir.
 
Uzunköprü-Dereköy Köyünde, N.C.E. isimli şahıs araç ile seyir halindeyken direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun solunda bulunan bariyerlere çarpması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kaza sonucunda araç sürücüsü N.C.E. ve araçta yolcu olarak bulunan A.E. isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak derecede yaralanmışlardır.
 
Uzunköprü-Hasanpınar Köyünde, U.C.T. isimli şahıs araç ile seyir halindeyken virajı alamayarak yolun sağ tarafına uçması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü U.C.T. isimli şahıs hayati tehlikeleri olmayacak derecede yaralanmışlardır.
 
Uzunköprü-Yağmurca Köyünde, D.A.Ş. isimli şahıs araç ile seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybederek yoldan çıkması sonucu meydana gelen Yaralamalı Trafik Kazasında araç sürücüsü ile araçta yolcu olarak bulunan O.Y. ile Ç.Ş. isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak derecede yaralanmışlardır.
           
Uzunköprü-Çalıköy Köyünde, M.Ş. isimli şahıs aracı ile seyir halinde iken, karşı istikametten gelen S.Ö. isimli şahsın kullandığı araç ile çarpışması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kaza sonucunda (2) araç sürücüsü hafif şekilde yaralanmıştır.
 
İpsala-Kumdere Köyünde, T.Y. isimli şahıs sevk ve idaresindeki traktör ile geriye doğru manevra yaptığı esnada H.G. isimli şahsın sevk ve idaresindeki plakasız motosiklete çarpması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kaza sonucunda motosiklet sürücüsü H.G. isimli şahıs hafif şekilde yaralanmışlardır. Cumhuriyet savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
İpsala-Yenikarpuzlu Beldesinde, T.Y. isimli şahıs sevk ve idaresindeki araç ile seyir halindeyken karşı istikametten gelen F.C. isimli şahsın sevk ve idaresindeki plakasız motosiklet ile çarpışması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kaza sonucunda motosiklet sürücüsü F.C. isimli şahıs hafif şekilde yaralanmışlardır.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EBEVEYNLERE
EBEVEYNLERE "TABLET VE TELEFON" UYARISI
SUİÇMEZ YİNE TEK ADAY
SUİÇMEZ YİNE TEK ADAY