AÇIKGÖZ AİLESİNİN ACI GÜNÜ

AÇIKGÖZ AİLESİNİN ACI GÜNÜ

AÇIKGÖZ AİLESİNİN ACI GÜNÜ

AÇIKGÖZ AİLESİNİN ACI GÜNÜ
23 Haziran 2022 - 09:45

 Edirne Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı İsmet Açıkgöz'ün ağabeyi 67 yaşındaki Hikmet Açıkgöz, iş seyahati için gittiği Bulgaristan'da geçirdiği beyin kanaması sonucu vefat etti.
 
Edirne’nin tanınmış iş insanlarından Hikmet Açıkgöz’ün ani vefatı ailesini ve sevenlerini derinden üzerken merhum Açıkgöz için Eski Camide düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.
 
Merhum Şaban Açıkgöz ile merhume Münevver Açıkgöz’ün oğlu, merhume Meliha Açıkgöz’ün eşi, İsmet ve Behçet Açıkgöz’ün ağabeyleri Hikmet Açıkgöz için Eski Cami’de dün  öğle namazının ardından   kılınan cenaze namazından sonra Yeni Şehir mezarlığına defnedildi.
 
Cenaze törenine Edirne Belediye Başkan Vekili Selçuk Çakır’ın yanı sıra, siyasi parti temsilcileri, eş, dost ve yakınları katıldı. Törende Edirne Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı İsmet Açıkgöz ve Behçet Açıkgöz, taziyeleri kabul etti.
 
Biz de Edirne Gazetesi ailesi olarak merhum Hikmet Açıkgöz’e Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı  diliyoruz. HABER: CANAN KAYA
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SPORDAN ÖTE ŞANLI MİRAS KIRKPINAR'IN KÜLTÜREL MEŞALESİ 661 YILDIR YANIYOR
SPORDAN ÖTE ŞANLI MİRAS KIRKPINAR'IN KÜLTÜREL MEŞALESİ 661...
SOKAK HAYVANLARI BARINAĞI ZİYARET EDİLDİ
SOKAK HAYVANLARI BARINAĞI ZİYARET EDİLDİ