ALTUNHAN, OTOGARDA YAŞANANLARI ANLATTI

ALTUNHAN, OTOGARDA YAŞANANLARI ANLATTI

ALTUNHAN, OTOGARDA YAŞANANLARI ANLATTI

ALTUNHAN, OTOGARDA YAŞANANLARI ANLATTI
02 Ağustos 2022 - 09:26
Reklam

Edirneli iş insanı Mustafa Altunhan Cuma gecesi otogarda yaşanan olayları anlattı.
İş insanı Mustafa Altunhan otogarda yapılmaya çalışılanlara aklım almıyor diye belirterek; “ Kötü bir hafta sonu geçirdik. Bu illegal grup  2 ya önce de bu yazıhaneye bir girişimde bulundu,girdi içeriye çıkartıldı ve mahkeme süreci oldu. Bu yaşıma geldim böyle bir şey görmedim. Bizim bildiğimiz nedir? En büyük karar mercii mahkemedir. Mahkeme bir karar verirse  bu kararın  üzerine karar olmaz. Birde 2 tane mahkeme  kararı var. konulmak istenen yer mahkeme tarafından karşı tarafa  dediler ki ‘burayla sizin hiçbir bağınız yok’ bu yazıhane Volkan Turizme aittir. Bu mahkeme kararı bittikten sonra kapılar onlara kapandı ya, kim bilir nerelere yalan yanlış bir şeyler anlatılar. Öyle güzel iş yapıyorlar ki, emniyet müdürü izinde,adli tatil mahkemeler kapandı Cuma akşamı gece saat 11 el ayak çekildikten sonra 1 dakika 10 saniyede giriyorlar otogara. Ben kameradan izliyorum kamera görüntülerini de sosyal medyadan paylaştım.
BEN OTOGARIMIZDA OLAY OLSUN İSTEMİYORUM
Bu mahkeme kararına karşı bizim ortağımız ve yöneticimiz İvelina Angelova hırsızlık suçlanıyor kendi yazıhanesini korurken polis sabahın 5’inde onu karakola götürüyor.22 yıldan beri Edirne otogarında bir asayiş olayı oldu mu olmadı. Burası asayiş olayı olmayan yerdir. Uzun yıllardır yönetici hep kadınlar yönetici oldu ve 7 yıldan beride İvelina hanım yöneticisi. Ben otogarımızda olay olsun istemiyorum.
Pandemi zamanında bile otogar kapalıyken ben buranın parasını tıkır tıkır ödedim. Tam pandemi bitti gün yüzü görüceğiz derken yine rahat bırakmıyorlar. Bu haksızlık bana yapılıyorsa hakkımı ararken,gariban bir adam olsa ne yapar. O akşam ki olay bir sinema gibiydi. Ben hala daha anlam  ve mana veremiyorum hukuk devleti isek mahkemenin verdiği kararları görmemezlikten gelemezsiniz.İvelina hanım önce müşteki olarak karakola gitti sonra sanık olarak gitti aklım almıyor. Benim tezcanlı olduğumu biliyorlar ya ben gelirim diye düşündüler. Ama bizde devlet terbiyesi almış insanız biz her şeyi biliriz. O yazıhanenin F1 var. Bir yazıhanede F1 varsa başkası kiralayamaz. O yazıhanenin üzerinde ben oturuyorum zaten. Herkesi Allaha havale ediyorum, ben herkese ekmek verip iş veriyoruz.
22 YILDAN BERİ OTOGARDA BİR ASAYİŞ OLAYI OLMADI
Edirne’de otogar gibi 70 tane yer var belediye zamanı gelince hepsini ihaleye çıkaracak bizde o zaman bakacağız ihaleye gireceğiz mi? İhale deyip de kimse otogarı öne sürmesin. Ben zaten tavrımı koydum bu yaştan sonra uğraşmam ama şunu herkes bilsin ki 22 yıldan beri Edirne otogarında bir asayiş olayı olmadı. Mustafa Altunhan oradan gittikten sonra orada ne olacak.
Yargıya başvuracağız bütün servetimi harcasam da. O mahkeme kararlarını Otobüslerin üzerine pankartlar yazdırıp Ankara’nın yolunu tutacağım. Herkes bu Edirne’de neyin ne olduğunu iyi biliyor. Ben Türkiye Cumhuriyeti kanunların gölgesinde hareket ediyorum bunun dışına çıkmam. Benim tek korkum çalışanlarım işsiz kalamasın. O otogarda yüzlerce insan çalışıyor ben orasını teslim ettim mi ne olacak o insanlar. Ben sürekli insanlara iş kapısı açıyorum. Ben çalışan değil patron çıkarmaya çalışıyorum.
O akşam bütün bürokratlara, siyasilere ulaştım ben derdimi anlatım beni dinlediler sağ olsunlar. ben Allahtan başka hiç kimseden korkmuyorum bu güne kadar kimseye haksızlık yapmadım kendime de yaptırmam “ şeklinde açıklamalarda bulundu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE ÇOCUK TRAFİK PARKI’NDA VERİLEN EĞİTİMLER DEĞERLENDİRİLDİ
EDİRNE ÇOCUK TRAFİK PARKI’NDA VERİLEN EĞİTİMLER...
EK ÖDEMEDE TABAN ÖDEMELER REVİZE EDİLMELİ
EK ÖDEMEDE TABAN ÖDEMELER REVİZE EDİLMELİ