BAĞIMLILIKLARLA MÜCADELE ÇALIŞMASI
Reklam
Reklam
Reklam

BAĞIMLILIKLARLA MÜCADELE ÇALIŞMASI

BAĞIMLILIKLARLA MÜCADELE ÇALIŞMASI

BAĞIMLILIKLARLA MÜCADELE ÇALIŞMASI
06 Mart 2018 - 06:36

Yeşilay Haftası kapsamında “Bağımlılıklar ile Mücadele” konulu eğitim gerçekleştirildi

   Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Keşan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından, 1-7 Mart Yeşilay Haftası kapsamında Keşan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile birlikte Keşan Belediyesi Konferans ve Tiyatro salonunda farklı oturum ve modüller ile  lise ve üniversite öğrencilerine “Bağımlılıklar ile Mücadele” konusunda konferans düzenlendi.

 

   Konferansa Keşan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü bünyesinde görevli Psikolog İrem Çetintaş, Öğretmen Seda Azamak;  İlçe Müftülüğünden Vaize Özlem Güneş;  Gençlik Merkezi Müdürlüğünden antrenörler Hilmi Yılmaz ve Serkan Doğanöz eğitmen olarak katıldı.

     Madde bağımlılığı, bilimsel, psikolojik, dini ve fiziki boyutuyla ele alınarak öğrencilere aktarıldı.

   Türkiye Yeşilay Cemiyeti Edirne Şubesinin de bağımlılıklar ile mücadele kapsamında materyal desteğinde bulunduğu eğitim, katılımcıların sorularının cevaplandırılması ile son buldu.

 

YEŞİLAY’DAN İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

1-7 Mart Yeşilay Haftası Kapsamında, Edirne Yeşilay Şubesinin İl Protokolü ziyaretleri devam ediyor.

    Edirne Yeşilay Şubesi Başkanı Sebahattin Bilgiç, 15 Temmuz Gazisi Yavuz Kurban ile birlikte Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş’ı ziyaret etti.

   Bağımlılıklar ile Mücadele kapsamında Yeşilay ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı arasında imzalanan Protokol kapsamında yapılacak olan çalışmaların görüşüldüğü ziyarette “Bağımlılıklar ile Mücadele” kapsamında Edirne ili genelinde çalışma planlaması yapıldı.

   Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Bilgin Özbaş, Yeşilay Haftası kapsamında ziyarette bulunan Yeşilay Başkanı Sebahattin Bilgiç ve 15 Temmuz Gazisi Yavuz Kurban’a teşekkür ederiz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİRKİN SALDIRI!
ÇİRKİN SALDIRI!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!