BALIĞIN ADRESİ: BALIKLAMA

BALIĞIN ADRESİ: BALIKLAMA

BALIĞIN ADRESİ: BALIKLAMA

BALIĞIN ADRESİ: BALIKLAMA
03 Mart 2018 - 04:22

Edirne’de balık denilince hizmeti ve kalitesiyle adından bahsettiren “Balıklama”, Özar Süpermarket-3’de yeni balık satış noktası ve yakın zamanda açılacak olan yeni balık restoranıyla Edirnelilerin hizmetinde.

 

Edirne’de yaptığı kaliteli hizmet ve bol çeşidiyle sevilen balıkçı esnaflarından “Balıklama” yeni işletmesiyle Sükrüpaşa Cad. üzerinde bulunan Özar Süpermarket-3’de kent sakinlerinin hizmetinde. Yeni açılan Özar Süpermarket-3’ün giriş katında çiğ balık satış yeriyle birlikte en üst katta yeni hazırlanan balık restoranıyla birlikte balık yemek isteyenlere hizmet verecek. Balıklama işletme sahibi Yavuz Arslan ile yaptığı yenilikler hakkında konuştuk. Arslan, yeni işletmelerinde kaliteli hizmetin, istenilen türde ve oranda balığın Edirnelilere sağlamak için uğraştıklarını belirtti.

“EDİRNELİLERİMİZİN HİZMETİNDE OLACAK”

Genç ve başarılı işletmeci Arslan, yeni yapılan çiğ balık satışı ve balık restoranlarıyla Edirnelilerin hizmetinde olacaklarını belirterek; “Edirne’de balık seven insanlarımıza daha kaliteli hizmet etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Yeni açılan Özar Süpermarket-3’de ise bunun için 2 ayrı işyerimiz mevcut. Evde balığını kendi pişirmek isteyenler için çiğ balık satışı yaptığımız giriş katında bir yerimiz var. İkinci işyerimiz ise en üst katta olup orada da balık yemek isteyenler için balık restoranı var. Çiğ balık satış yerimiz şu an aktif olarak çalışırken balık restoranımız modern bir şekilde hazırlanıyor ve en kısa zamanda Edirnelilerimizin hizmetinde olacak” dedi.

“BALIĞI AYAKLARINA GETİRDİK”

Arslan, Edirnelilerin balığı balıkçıdan almak istediğini ve tek seçeneklerinin Balıkpazarı olduğunu, yeni açılan yerlerinin sayesinde balığı adeta Edirne halkının ayağına getirdiklerini vurgulayarak; “Balık almak için insanlarımız Balıkpazarı’na kadar gitmek zorunda kalıyordu. Burada bir balık restoranının ve de çiğ balık satış yerimizin halkımıza daha kolay bir şekilde ve daha iyi balığı bir nevi ayaklarına getirdik. İnsanlarımız da verdiğimiz önemin farkında. Kapalı ortamda satılan balığı tercih ediyorlar. Biz de bu isteklerine karşılık çiğ balık satışı yapılan yerimizde tüm teknik özellikleri kaliteli ve hijyenik bir ortamda yapıyoruz. Çünkü açık havada satılan balık rüzgâr yiyor, toz, duman vs. derken ne tadı kalıyor ne de sağlıklı oluyor. İnsanlarımız da bunun farkında. çeşit ve talebe göre her zaman halkımıza hem Çarşı’da bulunan bir yerimizde ve hem de burada hazırız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MODERN SANATLA SÜSLENDİ
MODERN SANATLA SÜSLENDİ
"TOPRAK DEDE"NİN HATIRASI