BASIN MENSUPLARINDAN ÇAĞRI VAR!

BASIN MENSUPLARINDAN ÇAĞRI VAR!

BASIN MENSUPLARINDAN ÇAĞRI VAR!

BASIN MENSUPLARINDAN ÇAĞRI VAR!
26 Kasım 2020 - 00:03
Reklam

Türkiye Yerel Basın Birliği (TYBB) Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri kapsamında kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerin basın açıklamalarını sanal ortamda gerçekleştirmelerini önerdi.
Demir, yaptığı yazılı açıklamada, salgından korunmak için herkesin maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyması gerektiğini belirtti.
Salgındaki artışın göz önüne alınarak basın toplantılarının sanal ortamda yapılması çağrısında bulunan Demir, Edirne'de görev yapan birçok basın mensubunun salgından etkilendiğini ifade etti.
Salgına karşı birlikte mücadele çağrısında bulunan Demir, şunları kaydetti: "Lütfen bu hastalığın hızla yayıldığı dönemde basın toplantısı yaparak gazeteci arkadaşlarımızı basın toplantılarına davet etmeyin. Bu açıklamalarınızı mail veya kurumunuza ait olan whatsapp grupları ile yapın. Böylece hem gazeteci meslektaşlarımızı hem de kendinizi riske atmamış olursunuz.
Bölgemizde bu tür bir uygulamanın bu süreç sona erene kadar yararlı olacağına inanıyorum. Buradan bu konunun dikkate alınmasını ve gazeteci meslektaşlarımızı da bu konuya duyarlılık göstererek ortak hareket etmeye davet ediyorum."
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HAYATI OYUNLA EVE SIĞDIRDILAR
HAYATI OYUNLA EVE SIĞDIRDILAR
TRAKYA BİRLİK: AYÇİÇEĞİ YAĞI FİYATLARINDA DÜŞÜŞ BEKLENİYOR
TRAKYA BİRLİK: AYÇİÇEĞİ YAĞI FİYATLARINDA DÜŞÜŞ...