BAŞKAN ALİ ŞAHİN GÜVEN TAZELEDİ

BAŞKAN ALİ ŞAHİN GÜVEN TAZELEDİ

BAŞKAN ALİ ŞAHİN GÜVEN TAZELEDİ

BAŞKAN ALİ ŞAHİN GÜVEN TAZELEDİ
17 Ocak 2022 - 09:58

Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığına mevcut başkan Ali Şahin bir dönem daha seçildi.
Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası 31. Seçimli Genel Kurulu dün gerçekleştirildi. Üç adaylı gerçekleşen seçimli genel kurulda 1092 üyeden 858’i oy kullandı. 5 oyun geçersiz olduğu seçimde 324 oy alan mevcut başkan Ali Şahin, bir dönem daha başkanlığa seçildi.  Seçime mavi liste ile katılan Hakan Giyik 267 oy, beyaz liste ile giren Erdal Çağlayan da 262 oy aldı.
Bir dönem daha başkanlığa seçilen Ali Şahin, seçim öncesi yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi, “Bu bir genel kuruldur, savaş değil. Biz yarışıyoruz. İki aday da benim arkadaşlarımdır. Genel kurulda herkes hür iradesiyle oyunu kullanacak, kimsenin kimseye baskı yapmasına gerek yok. Ne olursa olsun kim sandıktan çıkarsa, o bizim başkanımız olacaktır. İki aday da tecrübeli arkadaşımızdır. Edirne küçük bir yer herkes herkesi biliyor. 3 adayız ve geçmişte çok şey paylaştığımız oldu. İki adaya da başarılar diliyorum. Sandıktan ne çıkarsa çıksın camiamıza hayırlı olmasını diliyorum”
Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından kısa bir açıklamada bulunan Başkan Şahin, “hepinizin başkanıyım. Camiamızı hayırlı olsun” dedi.
Başkan Ali Şahin’in yönetimi şu isimlerden oluşuyor: Turgay Kaplan, Seyfi Güdücü, Remzi Meriç, Egemen Fincancı, Ali Özcan, Mecit Ziya, Mustafa Kulaksız, Özden Serbes, Turgay Sayan, Mehmet Topaloğlu, Hakan Köroğlu
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BU ORKESTRA ÖĞRENCİLERDEN OLUŞUYOR
BU ORKESTRA ÖĞRENCİLERDEN OLUŞUYOR
EDİRNE BELEDİYESİ’NDEN GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ
EDİRNE BELEDİYESİ’NDEN GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ