BAŞKAN ORMANKIRAN’IN MUTLU GÜNÜ

BAŞKAN ORMANKIRAN'IN MUTLU GÜNÜ

BAŞKAN ORMANKIRAN'IN MUTLU GÜNÜ

BAŞKAN ORMANKIRAN'IN MUTLU GÜNÜ
27 Ağustos 2018 - 04:51

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran’ın oğlu Deniz, Süloğlu Açık Düğün Salonunda yapılan görkemli sünnet düğünüyle erkekliğe adım attı.
Siyaset ve iş dünyasından birçok ismin bir araya geldiği sünnet düğününde binlerce davetli hazır bulundu. Edirne protokolünün tam kadro yer aldığı sünnet törenine Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen, Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, Lalapaşa Belediye Başkanı Bülent Şahinşah, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı ile Sivas Yıldızeli Kaymakamı Yusuf Cankatar’la birlikte Süloğlu Kaymakamı Muhammed Akın da katılım gösterdi.

SÜLOĞLULU GENÇLERDEN BAŞKANA SÜRPRİZ
Trakya’nın farklı yerlerinden binlerce misafirin katıldığı sünnet düğününde ilçe nüfusuna yakın bir katılım sağlandı. İzmir Marşı ve Türk Bayrağıyla davetlilerin arasına giren Deniz Ormankıran binlerce davetlinin ilgi odağı oldu. Büyük bir heyecan ve mutluluk yaşayan Deniz’e davetliler alkışlarıyla eşlik etti. Süloğlulu Gençler Başkan Ormankıran ev eşine sürpriz yaparak meydana meşaleler ve konfetilerle girerek hep birlikte coşku içerisinde oynadılar.

‘TEŞEKKÜR EDİYORUM’’

Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, yaptığı selamlama konuşmasında; “bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm eş dost ve akrabalarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim. Binlerce davetlinin gelmesi bizleri onurlandırdı. Hakikaten çok heyecanlı ve mutluyuz. Oğlum Deniz’in de heyecanı ve sevinci yüzüne vuruyor. Söyleyecek kelimeler bulamıyorum. Katılan ve katılamayıp çelenk gönderen herkese çok ama çok teşekkür ederim. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun’’ dedi.

Başkan Ormankıran konuşmasından sonra ve Eşi Necla Ormankıran ile birlikte gelen davetlilerin tebriklerini kabul etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
UZUNKÖPRÜ’DE YANGIN
UZUNKÖPRÜ’DE YANGIN
SAHTE EDİRNE VALİSİ YAKALANDI
SAHTE EDİRNE VALİSİ YAKALANDI