BOZKURT GELDİ Mİ ÇAKAL SİNER, SIRTLAN KAÇAR

BOZKURT GELDİ Mİ ÇAKAL SİNER, SIRTLAN KAÇAR

BOZKURT GELDİ Mİ ÇAKAL SİNER, SIRTLAN KAÇAR

BOZKURT GELDİ Mİ ÇAKAL SİNER, SIRTLAN KAÇAR
17 Ekim 2019 - 04:28
Reklam

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, “bozkurt geldi mi çakal siner, sırtlan kaçar, liderimiz an itibarıyla makamında görevinin başında çok şükür.” dedi.
Yazılı basın açıklaması gerçekleştiren Tercan, “Türkün Aksakallısı.. Türk Milletinin Lideri.. Türkiye'nin Gelecek Umudu.. Bir gülüş.. Elhamdülillah.. Dedikodu ve felaket tellalları; Türk milletinin ümidi ve Türkiye Cumhuriyetinin beka garantisi Liderimiz görevinin başında, yakın çalışma arkadaşları olarak bizlerde yanında ve emrindeyiz.
Milliyetçi Ülkücü olmak demek; hiçbir yabancı güce, fikre ve yapıya ram olmamak demektir. Lider Devlet Bahçeli; bu tavrın ve duruşun ete kemiğe bürünmüş halidir. O’nun duruşu; Mustafa Kemal Atatürk’ün, O’nun duruşu; Başbuğ Alparslan Türkeş’in duruşudur. Baş Eğmeyeceğiz.
Türkmen Beyimiz, Ak sakalımız; Liderimiz an itibarıyla makamında görevinin başında çok şükür. “Gavur dağlarında dinlenip dönmüş gibiyim” deyip; Barış Pınarının Kaynağını coşturan Mehmetçiğimize ve yüreği memleket sevdasıyla atan gönüllere selam ve sevgilerini iletiyor...
Devlet Bahçeli demek. Türk’ün tavır ve duruşunun ete kemiğe bürünmüş hali demektir. Allah Var Etsin. Bir ölürsek bin diriliriz. Alemde şer bitmezse, Oğuz neslinde er tükenmez. Biz Liderimizin Ülkücü evlatlarıyız...
 Hamd olsun, Allah başımızdan eksik etmesin... Bozkurt geldi mi çakal siner, sırtlan kaçar... Ecdadımın yiğit edası ile, Küffarı ürküten nidası ile, Ya Allah Bismillah sedası ile, Yürü yürü kaldığın yerden!.. Bayrağı eline aldığın yerden!
Adıyla Türk'ün kutlu geleneğini, varlığıyla adını aldığı Türk'ün en değerli hazinesini ayakta tutan Liderim; Dik durdun, Türkiye ayakta durdu. Bekamız kurtuldu. Allah'ın Ülkücü Hareket'e ve Türklüğe özel hediyesi, Rabbim! Liderimizi sağlıklı, uzun ömürlü, huzurlu, mutlu, bereketli kılsın...
Hareketin Lideri; Türkmen beyimiz, değerli Büyüğümüz Genel Merkezimize gelerek görevine başlamıştır. Şimdi algı fareleri, siyaset simsarları düşünsün!.. Yolun yolumuz, işaretin istikametimiz, sözünüz emrinizdir. Hoşgeldiniz Bilge Liderim.”ifadelerine yer verdi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FOTOĞRAF TUTKUNLARI BİR ARAYA GELDİ
FOTOĞRAF TUTKUNLARI BİR ARAYA GELDİ
AVRUPA'YA GİDEN YOLCULARIN TESTLERİ NEGATİF
AVRUPA'YA GİDEN YOLCULARIN TESTLERİ NEGATİF