ÇADIRI DESTEKLEMİYORUZ

ÇADIRI DESTEKLEMİYORUZ

ÇADIRI DESTEKLEMİYORUZ

ÇADIRI DESTEKLEMİYORUZ
23 Temmuz 2019 - 04:08

Kapıkule Sınır Kapısına yakın bölgeye kurulan çadırda birçok ürünle birlikte ciğer ve köfte satışının gerçekleşeceği ve bu çadırın kurulmasında Edirne Ticaret ve Sanayi Odasının öncülük ettiği iddialarına ETSO’dan cevap gecikmedi.
Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, kurulan çadır hakkında yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “Daha önce bu işi yapmaya çalışan firmanın şehir merkezinde, E5 karayolunda ve Ulus Pazarının karşısında da çadır kurma girişiminde bulunduğu, odamıza kayıtlı 3 bin 500 üyemizin hak ve menfaatlerine uygun olmadığı dolayısıyla desteklemediğimizi ve böyle bir oluşumun hiçbir şekilde tasvip etmediğimizi açıkça belirttik. Ve merkezde böyle bir oluşum gerçekleşemedi.
Şu anda ise Kapıkule Londra Camping tesislerinde çadırın kurulmuş olduğunu ve Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nın bu oluşum içerisinde hiçbir şekilde desteği ve katkısı olmadığını basın yoluyla üyelerimizi bilgilendirme gereği hissedilmiştir.
Burada konu ile ilgili üyelerimizin sosyal medya yorumlarında Odamızı eleştirel yazılarına da ; Odamız üyelerimizin hak ve menfaatlerini her platformda korumak için gereken hassasiyeti göstermektedir. Bu tür İlimiz ekonomisini sırtlayan üyelerimizin menfaatlerine aykırı oluşumlarda da her zaman gereken korumacı tutumu göstermek asli görevimizdir. Bu bilinç ile bu oluşumun gerçekleşmesinde hiçbir payımızın olmadığını tüm kamuoyunun bilgilerine sunarız.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TÜ’DEN PİYASALARA BAKIŞ KONFERANSI
TÜ’DEN PİYASALARA BAKIŞ KONFERANSI
YİNE YENİ YENİDEN
YİNE YENİ YENİDEN