ÇILDIRTAN PERFORMANS

ÇILDIRTAN PERFORMANS

ÇILDIRTAN PERFORMANS

ÇILDIRTAN PERFORMANS
16 Mart 2018 - 05:33
Reklam

Kanal D’de yayınlanan “Popstar” yarışmasında Edirneli Salih Zülüfoğlu, “Devlerin Aşkı” adlı şarkının performansıyla jüri üyelerini ve ekran başındaki seyircileri adeta büyüledi. Zülfüoğlu performansıyla jüri ve seyircilerden “100” tam puan aldı.

 

Uzun bir aradan sonra tekrar yayınlanmaya başlayan, ekranların sevilen ses yarışma programı “Popstar” dün ilk programıyla başladı. Osmantan Erkır'ın Yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, jüri üyeleri arasında Bülent Ersoy, Deniz Seki, Can Bonomo ve Armağan Çağlayan gibi isimlerin yer aldığı Popstar 2018, ilk bölümüyle ekranlara geldi. Canlı olarak yayınlanan yarışma, sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasına girdi.

Edirneli Salih Zülüfoğlu, Devlerin Aşkı şarkısıyla sahneyi adeta yıktı geçti. Zülüfoğlu, 4 jüri üyesinden 100 tam puan alarak Popstar 2018'in ilk hafta birincisi de seçildi. 23 yaşında evli ve bir çocuk babası Edirneli Salih Zülüfoğlu, ilerleyen haftalarda hangi şarkıları seslendireceği şimdiden merak konusu oldu. Yarışma öncesi tanıtım videosunda hayatından bahseden Salih Zülüfoğlu, “Ben eskiden okula giderken Popstar’ı izliyordum. Annem sabah okula gideceğim için uyumamı istiyordu. Banyodan çıkarıyordu annem beni, sobamız vardı. Sobanın arkasında titriyordum, Popstar’ı izliyordum. Allah’ım hep dua ediyordum. İnşallah bende böyle sahnelerde olurdum. İnşallah bende böyle şarkılar okurum. İnşallah bende bir gün ünlü olurum. Bende şimdi Popstar sahnesinde olacağım” dedi.

 

JÜRİ ÜYELERİ, ZÜLÜFOĞLU’NA EŞLİK ETTİ

Popstar yarışmasının jüri üyeleri Bülent Ersoy, Deniz Seki, Can Bonomo ve Armağan Çağlayan Salih Zülüfoğlu’nun “Devlerin Aşkı” performansına eşlik etti.

 

BÜLENT ERSOY YERİNDE DURAMADI

Türk müzik dünyasının “Diva”sı Bülent Ersoy, Zülüfoğlu’nun seslendirdiği şarkıya karşılık adeta yerinde duramadı. Sahneye nota kâğıtlarını atan Ersoy, Zülüfoğlu’nun performansı sırasında masayı yumrukladı. Ersoy, Zülüfoğlu’nun performansı sonrası yaptığı değerlendirmede; “Bu iş bu kadar olur. Geçmiş olsun evladım. Muhteşem. Bir icra bu kadar güzel olur. Sizi tebrik ediyorum. Yalnız düzgün okumakla kalmadınız efendim. Artistliğinizi de koydunuz. Tam bir sahne adamı. Ruhlara hitap ettiniz. Seslerin gözüne gözüne bastınız” dedi.

Salih Zülüfüoğlu daha önce de Yetenek Sizsiniz ve X Faktor yarışmasına katılmıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MELİH HOCA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
MELİH HOCA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
KILIÇDAROĞLU: AYÇİÇEĞİ TABAN FİYATI TON BAŞINA 16 BİN LİRA OLMALI
KILIÇDAROĞLU: AYÇİÇEĞİ TABAN FİYATI TON BAŞINA 16 BİN LİRA...