EDİRNE’DEN START ALDI

EDİRNE’DEN START ALDI

EDİRNE’DEN START ALDI

EDİRNE’DEN START ALDI
16 Şubat 2018 - 05:08
Reklam

Efsane yarışma programı Popstar Edirne’den start aldı. Dün Altunhan Otel’de yapılan seçmelere Osman Tan Erkır ve Armağan Çağlayan katıldı.

 

Türkiye’nin sevilen eğlence programlarından “Popstar Türkiye” 2018 yılı içerisinde gerçekleştireceği seçmelerine Edirne’den başladı.  Yarışma programı hakkında açıklama yapan İş adamı Mustafa Altunhan; “Popstar Türkiye hiç şüphesiz tüm Türkiye’de izlenme rekorları kıran bir program. Eski programlarda Edirne tava ciğerini tanıtmıştık ve Edirne’nin tava ciğeri daha da popüler olmuştu. Bu defa da uğurlu geleceğine inanıyoruz. Bülent Ersoy, Armağan Çağlayan ile Orhan Gencebay yarışmanın jürisi olacak, sunuculuğunu Osman Tan Erkır yapacak. Bu nedenle bir nevi Edirne’nin de tanıtımı açısından bir çaba sarf ettik ve çabalarımız karşılığını verdi. Edirne’yi tanıtmakta sorumlu olanların yerine biz bir şeyler yapıyoruz. İşini yapanlara lafımız yok ancak bazı kişiler benim kadar emek harcasa Edirne ihya olur. Edirne kazanırsa herkes kazanacak” dedi.

Ciğerci Niyazi Usta da Edirne'nin ve tava ciğerin tanıtımına katkılarından dolayı yapımcı Osman Tan Erkır ve yarışmanın jüri üyesi Armağan Çağlayan’a çini desenli mini pano hediye etti.

Erkır ve Çağlayan hediye için Niyazi Usta’ya teşekkür etti.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MELİH HOCA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
MELİH HOCA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
KILIÇDAROĞLU: AYÇİÇEĞİ TABAN FİYATI TON BAŞINA 16 BİN LİRA OLMALI
KILIÇDAROĞLU: AYÇİÇEĞİ TABAN FİYATI TON BAŞINA 16 BİN LİRA...