POP STAR EDİRNE’DE

POP STAR EDİRNE’DE

POP STAR EDİRNE’DE

POP STAR EDİRNE’DE
09 Şubat 2018 - 07:30
Reklam

Bir dönemin efsane yarışma programı Popstar Edirne’den start alıyor. 15 Şubat tarihinde Altunhan Otel’de yapılacak seçmelerin jüri üyeleri ise Bülent Ersoy, Armağan Çağlayan ve Osman Tan Erkır katılacak.

 

Türkiye’nin sevilen eğlence programlarından “Popstar Türkiye” 2018 yılı içerisinde gerçekleştireceği seçmelerine Edirne’den başlıyor. 2003 yılında Türkiye’de yayına başlayan Popstar Türkiye izlenme rekorları kırmıştı. 2018 yılında yarışma programı için katılacak yarışmacıların belirlenmesi adına yapılan jüri seçimi Edirne’den başlayacak. 15 Şubat 2018 Perşembe günü Ünlü sanatçıların ve yapımcıların jürisini oluşturduğu yarışma programı Kanal D’de yayınlanacak ve 2018 yılı jürisinin Bülent Ersoy, Armağan Çağlayan ile Orhan Gencebay olduğu programını sunuculuğunu OsmantanErkır yapacak.

 

ALTUNHAN; “BAZI KİŞİLER BENİM KADAR EMEK HARCASA, EDİRNE DAHA DA KAZANIR”

Edirne’de gerçekleşecek olan Popstar Türkiye’nin ilk seçmeleri Grand Altunhan Otelde yapılacak. Yarışma programı hakkında açıklamalar yapan İş adamı Mustafa Altunhan; “Popstar Türkiye hiç şüphesiz tüm Türkiye’de izlenme rekorları kıran bir program. Geçtiğimiz eski programlarda Edirne tava ciğerini tanıtmıştık ve Edirne’nin tava ciğeri daha da popüler olmuştu. Bu defa da uğurlu geleceğine inanıyoruz. Bülent Ersoy, Armağan Çağlayan ile Orhan Gencebay yarışmanın jürisi olacak, sunuculuğunu OsmantanErkır yapacak. Bu nedenle bir nevi Edirne’nin de tanıtımı açısından bir çaba sarf ettik ve çabalarımız karşılığını verdi. Edirne’yi tanıtmakta sorumlu olanların yerine biz bir şeyler yapıyoruz. İşini yapanlara lafımız yok ancak bazı kişiler benim kadar emek harcasa Edirne ihya olur. Edirne kazanırsa herkes kazanacak.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE ÇOCUK TRAFİK PARKI’NDA VERİLEN EĞİTİMLER DEĞERLENDİRİLDİ
EDİRNE ÇOCUK TRAFİK PARKI’NDA VERİLEN EĞİTİMLER...
EK ÖDEMEDE TABAN ÖDEMELER REVİZE EDİLMELİ
EK ÖDEMEDE TABAN ÖDEMELER REVİZE EDİLMELİ