DEV BAYRAĞIMIZ ASILDI

DEV BAYRAĞIMIZ ASILDI

DEV BAYRAĞIMIZ ASILDI

DEV BAYRAĞIMIZ ASILDI
19 Eylül 2019 - 08:58

MERT SOYLU
Rengini şehitlerimizin kanından, ilhamını da kan gölüne yansıyan ay ve yıldızdan alan Türk Bayrağımıza saygınız bu mudur? haberimizin ardından Saraçlar Kur'an Kursunun binasına dev Türk Bayrağımız asıldı.
Balıkpazarı Caddesi üzerinde bulunan 2015 yılında dönemin Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, tarafından onarılarak tekrar hizmete açılmıştı. Ancak aylardan bu yana bir türlü bayrağın düzensiz bir şekilde asılması ve yavaştan sararmaya başlaması vatandaşların şikayetleriyle konu oluyordu. Hatta bir vatandaşın bu durumdan rahatsız olması ve görüntüleri özel bir televizyon kanalına gönderdiği öğrenildi.
ESKİSİ GİTTİ, YENİSİ GELDİ
Yaptığımız haberden sonra uzun zaman birçok yetkilinin olmasına rağmen görülmeyen Yüce Türk Ulusunun sembolü, her zerresi şehit kanlarıyla beslenmiş bağımsızlığımızın işareti ay yıldızlı Türk Bayrağımız, en sonunda yetkililerin fark etmesiyle beraber eskisi kaldırıldıktan sonra yeni büyük bir bayrak asıldı.
İnşallah rengini şehitlerimizin kanından, ilhamını da kan gölüne yansıyan ay ve yıldızdan alan Türk Bayrağımız, daha fazla değer görür ve her zaman bakımı yapılır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BORÇLAR HER YIL BÜYÜYOR
BORÇLAR HER YIL BÜYÜYOR
TEKNOLOJİ ÇÖZÜM, BAĞIMLILIK SORUN ÜRETİR
TEKNOLOJİ ÇÖZÜM, BAĞIMLILIK SORUN ÜRETİR