DEVA PARTİSİNİN İL BAŞKANI ARDA OLDU

DEVA PARTİSİNİN İL BAŞKANI ARDA OLDU

DEVA PARTİSİNİN İL BAŞKANI ARDA OLDU

DEVA PARTİSİNİN İL BAŞKANI ARDA OLDU
10 Temmuz 2020 - 09:58

AK Parti Edirne Merkez İlçe eski Başkanı Kerem Arda, Ali Babacan'ın Genel Başkanı olduğu DEVA Partisi'nin Edirne İl Başkanı oldu.
Arda İl Başkanı olduğunu bu sözlerle duyurdu, “Yarın itibariyle Demokrasi ve Atılım Partisi’nde siyasi çalışmalarıma başlayarak aynı eskiden olduğu gibi sizleri dinleyecek, telefonlarınıza dönecek, sizlerle dertlenecek, sizin sevinçlerinize ortak olmaya çalışacağım. Bu yeni dönemde de aynı görev yaptığım yıllarda olduğu gibi, sizlerle aramıza “özel kalem müdürü” veya “danışman” gibi aracılar girmeyecek giremeyecektir.
Ortak değerlerimize saygılı olan, toplumun her kesimi ile konuşabilen, terörün her türlüsü ile arasına mesafe koyan ve siyaset vasıtası ile memleketine hizmet etmek isteyen herkese, partisi ve görüşü ne olursa olsun telefonumuz da ,kapımız da, gönlümüz de açık olacaktır. Davet edildiğimiz her yere gidecek, herkesi davet edecek, yeniden mahallelerde, caddelerde, kıraathanelerde, ev ziyaretlerinde buluşacağız.
Birlikte yaşadığımız tüm kesimlerin ortak geleceğini inşa etmek adına atılmış bu adımda, “Edirne İl Kurucu Heyetimiz” ile birlikte, arzu eden tüm hemşehrilerimizle çalışmaktan onur ve mutluluk duyacağız.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SAROS KÖRFEZİ'NDE AY BALIĞI GÖRÜNTÜLENDİ
SAROS KÖRFEZİ'NDE AY BALIĞI GÖRÜNTÜLENDİ
KEŞAN OSB’DE İŞLER RAYINDA, UZUNKÖPRÜ OSB’DE İSE İŞLER KARIŞIK
KEŞAN OSB’DE İŞLER RAYINDA, UZUNKÖPRÜ OSB’DE İSE İŞLER...