DP’YE KADIN BAŞKAN

DP’YE KADIN BAŞKAN

DP’YE KADIN BAŞKAN

DP’YE KADIN BAŞKAN
09 Eylül 2019 - 11:06

MERT SOYLU
Demokrat Parti (DP) Edirne İl Başkanlığı’nda yapılan kongreye tek aday olarak giren Hafize Belge, DP’nin Edirne Merkez İlçe Başkanı seçildi.
Demokrat Parti (DP)Edirne İl Başkanlığı'nda yapılan kongreye Edirne DP üyeleri ve delegeler katıldı. Tek liste ile gerçekleştirilen genel kurulda oyların tamamını alan Hafize Belge, DP’nin ilk merkez ilçe başkan seçildi.
KIRATI ŞAHLANDIRACAĞIZ
Demokrat Parti İl Başkanları toplantısına katıldığını belirten DP İl Başkanı İbrahim Özyılmaz, “Türkiye’de bulunan il başkanlarının tamamına yakını katıldı. Toplantıda genel kurullarla ile ilgili kararlar alındı. Bununla beraber partinin çalışmalarının hangi alanda olacağına dair de konuşma gerçekleşti. Artık partimizin tüm organları bundan sonra sahaya inecek.
Allah’ın izniyle demokrat parti, kıratı şahlandırmak için elinden geleni yapacak. Keşan’da yapılan kongrede Cemil Gülver, tekrar başkan seçildi. Merkez İlçede Hafize Belge, başkan oldu. Belge, bizim aynı zamanda kadın komisyonu başkandı. Belge’nin yerine ise, Sibel Yel’i  getirmeyi düşünüyoruz. Yakın zaman içerisinde Süloğlu ve Lalapaşa’ya atama yapacağız. Daha sonra il kongresini yapmayı planlıyoruz” dedi.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE’DEKİ YAPILARIN İSTATİSTİKLERİ AÇIKLANDI
EDİRNE’DEKİ YAPILARIN İSTATİSTİKLERİ AÇIKLANDI
TURİZMDEN BEKLENTİMİZ YÜKSEK
TURİZMDEN BEKLENTİMİZ YÜKSEK