EDİRNE BELEDİYESİ’NDE YENİ MÜDÜRLÜK...

EDİRNE BELEDİYESİ’NDE YENİ MÜDÜRLÜK KURULDU

EDİRNE BELEDİYESİ’NDE YENİ MÜDÜRLÜK KURULDU

EDİRNE BELEDİYESİ’NDE YENİ MÜDÜRLÜK KURULDU
11 Ocak 2022 - 00:31
Reklam

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, iklim değişikliği bilinciyle “İklim Dostu Bir Kent” yaratmak amacıyla Türkiye’de İklim Değişikliği Müdürlüğü’nü kuran ilk Belediyelerden olduğunu açıkladı. Edirne Belediyesi İklim Değişikliği Müdürü olarak da Edirne Belediyesi’nde Zabıta Amiri olarak görev yapan Savaş Çerkez atandı.
Edirne Belediyesi İklim Değişikliği Müdürlüğü’nü kuran ilk belediyelerden biri oldu. Küresel ölçekte en önemli sorunlardan biri olan iklim değişikliği ile ilgili sorumluluklarının bilincinde olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Recep Gürkan, “İklim Dostu Bir Kent yaratmak amacıyla Türkiye’de İklim Değişikliği Müdürlüğü’nü kuran ilk Belediyelerden olduk” diye konuştu.
Edirne Belediyesi’nin İklim Değişikliği Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek çalışmalarla iklim değişikliği ile mücadele konusunda önemli adımlar atacaklarını belirten Gürkan, “Yeni kurulan Müdürlüğümüze de bugün itibarıyla Belediyemiz Zabıta Amiri Savaş Çerkez Müdür olarak tarafımdan atanmıştır. Belediyemize ve şehrimize hayırlı olsun” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE ÇOCUK TRAFİK PARKI’NDA VERİLEN EĞİTİMLER DEĞERLENDİRİLDİ
EDİRNE ÇOCUK TRAFİK PARKI’NDA VERİLEN EĞİTİMLER...
EK ÖDEMEDE TABAN ÖDEMELER REVİZE EDİLMELİ
EK ÖDEMEDE TABAN ÖDEMELER REVİZE EDİLMELİ