EDİRNE’YE YENİ STADYUM

EDİRNE’YE YENİ STADYUM

EDİRNE’YE YENİ STADYUM

EDİRNE’YE YENİ STADYUM
16 Kasım 2019 - 00:17

YEŞİM DRAMALI
Edirne İl Genel Meclisi Kasım ayı bütçe görüşmelerine katılan Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürü Selim Ak, il genel Melis üyelerine kurumun çalışmaları ile ilgili sunum yaptı. Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürü Selim Ak, 2020 yatırım programında Edirne'ye yeni bir stadyum yapılacağını açıkladı.
25 Kasım stadının mülkiyetinin Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ait olduğunu söyleyen Selim Ak; “TOKİ ile bir sözleşme yapıldı. TOKİ oraya başka amaçla bir tesis yapacaktı ve onun karşılığında da yüzme havuzunun oraya stat yapacaktı. Ama böyle bir şey gerçekleşmediği için bu proje iptal oldu. Bakan yardımcısı ile iki hafta önce görüştüğümüzde, bunların hepsi bir kenara konuldu,2020 yatırım projesi içinde çalışmalar yapılıyor yeni stat yapılması için. 2020 yatırım programının içerisine Edirne'ye yeni bir stadyum yapılması için çalışmalar yapılıyor. Stadyumun proje ve planları hazırlanıyor. Yeni stadyum, Edirne Olimpik Yüzme Havuzu'nun yanına yapılacak. Edirne'ye yeni bir modern bir stadyuma kavuşacak” dedi.
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • yılmaz kahraman
    8 ay önce
    100 kere dinledik bu masalları. Edirne ile yapılaması p******an stadyumlar eskidi bile Edirne'de ki fi tarihinden kalma statta doğru düzgün tuvalet bile yok.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAKAN SELÇUK’TAN ÇEKİÇ MÜDÜRE TEŞEKKÜR
BAKAN SELÇUK’TAN ÇEKİÇ MÜDÜRE TEŞEKKÜR
VALİ CANALP’TEN BAYRAM ZİYARETLERİ
VALİ CANALP’TEN BAYRAM ZİYARETLERİ