EDİRNELİ TÜRBANLI DJ FATMA

EDİRNELİ TÜRBANLI DJ FATMA

EDİRNELİ TÜRBANLI DJ FATMA

EDİRNELİ TÜRBANLI DJ FATMA
28 Haziran 2022 - 09:00
Reklam

Türkiye’nin ve Avrupa’nın ilk türbanlı DJ’i olduğunu söyleyen Edirneli Fatma Civelek, kendisini Edirne’nin gururu olarak gördüğünü belirtti.
Lalapaşa doğumlu olduğunu söyleyen DJ’i Fatma Civelek, 2 çocuk ve 2 torun sahibi olduğunu belirtti. 13 senedir DJ’lik yaptığını anlatan Civelek,  “Hedeflediğim ülkelerde de sahne almak istiyorum. Soyadım Civelek. Civelek şarkısına Single yapmak istiyorum” diyerek şu açıklamalarda bulundu, “İlk zamanlarda yaptığım işten dolayı tabiî ki çok fazla tepki aldım. Marjinal bir iş yapıyorum nihayetinde. İnsanlar DJ denince kulüplerde alkollü ortamlarda sahne alan kadın veya erkek DJ’leri görüyorlardı. Ama ben kulüplere, alkollü ortamlara girmiyorum. Kadınlar arası eğlencelerde sahne alıyorum. Bu ayrımı yapamadılar. Ben kendimi ifade ettim, kadınlar arası eğlencelerde sahne aldığımı her seferinde söyledim. Şu an çok güzel bir piyasamız var. Türkiye’nin ve Avrupa’nın her yerinde DJ Fatma Civelek tanınıyor artık. Tanımayanlar da şu anda artık tanıyorlar. Edirne’nin gururu.
KENDİ KENDİMİ KEŞFETTİM
 Türkiye’nin ilk türbanlı kadın Kaymakamı olmak istiyordum hedefim oydu. Kamu yönetimi okuyorum, yoğunluktan dolayı ikinci sınıftayım hala. Türkiye’nin ilk türbanlı kaymakamı olacağım derken ilk türbanlı kadın DJ’i oldum. Çünkü yeğenimin kına gecesinde böyle bir boşluğun olduğunu fark ettim. Sahneye çıkıp insanları birkaç şarkıyla piste davet ettim. Eğlence birden tavan yaptı. Kendi sahne ışığımı gördüm ve dedim ki bunun eğitimini alıp tercihi kadınlar arası kına gecesi, nişan, düğün, matine yapmak isteyenlere bu şekilde kaliteli bir hizmet vermek için eğitimimi aldım. 13 senedir de binlerce eğlence yaptım.
2 ÇOCUKLU 2 TORUNLU DJ FATMA CİVELEK
 Evliyim 2 oğlum, 2 de torunum var. Ailem başından beri bana destek veriyor. Hedeflediğim her şeyi onların desteği ile başardım. Kadınlardan da desteği bekliyorum, görüyorum da. Daha fazlasını bekliyorum, özellikle Edirneli hanımlardan. Bende hedef bitmez. Hedefler hep büyük, bundan sonraki hedefim şöyle; zaten Avrupa’ya çıkıyorum sıkıntı yok. Hedeflediğim ülkelerde de sahne almak istiyorum. Soyadım Civelek. Civelek şarkısına Single yapmak istiyorum, destek vermek isteyenleri de bekliyorum” dedi. HABER:YEŞİM DRAMALI
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE ÇOCUK TRAFİK PARKI’NDA VERİLEN EĞİTİMLER DEĞERLENDİRİLDİ
EDİRNE ÇOCUK TRAFİK PARKI’NDA VERİLEN EĞİTİMLER...
EK ÖDEMEDE TABAN ÖDEMELER REVİZE EDİLMELİ
EK ÖDEMEDE TABAN ÖDEMELER REVİZE EDİLMELİ