EDİRNESPOR BUGÜN SAHAYA İNİYOR

EDİRNESPOR BUGÜN SAHAYA İNİYOR

EDİRNESPOR BUGÜN SAHAYA İNİYOR

EDİRNESPOR BUGÜN SAHAYA İNİYOR
30 Temmuz 2019 - 04:10

MERT SOYLU
Birçok yıldız ismi kadrosuna katarak BAL’ın en iyi takımını oluşturan Edirnespor, bugün Teknik Direktör Adnan Toros idaresinde ilk çalışmasını gerçekleştirecek.
2019 – 2020  sezonunda Bölgesel Amatör Ligde hedefini şampiyonluk olarak belirleyen ve arkasına aldığı güçlü sponsor desteğiyle kaliteli oyuncuları alan Edirnespor, ilk idmanını bugün saat 17:30’da 25 Kasım Stadı’nda yapacak. Bütün hazırlıkların yapıldığı ve bütün oyuncuların Edirne’ye geldiği öğrenildi. Takım eksiksiz bir şekilde ilk çalışmasını yapmış olacak. 11 Ağustos’a kadar çalışmalarını Edirne’de sürdürecek olan Edirnespor, ikinci etap kamp çalışmaları için 12 Ağustos’ta Afyonkarahisar’a gidecek.
İdari ve Teknik Koordinatör Serdal Ünsal, Bugün itibariyle çalışmalarımıza başlıyoruz. Uzun zamandan bu yana transfer çalışması yapıyorduk. Şimdiyse yeni yeni sezonun ilk çalışmasına başlıyoruz. İnşallah güzel bir sezon geçiririz” dedi.
İmparatoros lakaplı tecrübeli Teknik Direktör Adnan Toros ise; yeni sezondan beklentilerinin büyük olduğunu ifade ediyor. Toros, “ Bu sezon farklı kimyaya bürünüş bir takım olgusu  ile taraftarların karşısına çıkacağız. Çok önemli oyuncuları kadromuza kattık. Allah kazasız bir şekilde  yeni sezona başlamayı nasip etsin” dedi.
ilk kamp çalışmasına Edirne’de başlayacak olan Edirnespor’un  22 oyuncuyu kadrosunda barındırıyor.  Edirnespor’un yeni oyuncukların isimleri ve geldiği takımlarda şu şekilde sıralandı;
Ümit Kurt - Kaleci – Çengelköy,Müslüm Nas - Kaleci – Gaziosmanpaşa, Mert Yıldırım - Kaleci - Edirnespor ,Oğuz Yeşil - Sol bek – Maltepespor,Furkan Süzen - Sol bek – Edirnespor,Mert Tuğ - Stoper - Mardin Bşb,Şahin Fırat - Stoper - Edirnespor ,Ayberk Tuncer - Stoper - Ağrı 1970,Kaan Yüksel - Sağ bek – Çengelköy,Okan bebek - Sol açık - Kartalspor , Emin Akyıldız - Sağ açık - Aliağa ,Serdal Öz - Forvet arkası - Çengelköy ,Alpaslan Bağımsız-Önlibero-G.Osmanpaşa ,Sezer Erden - Ön libero - Beşyüzevler ,Ö. Faruk Kalfa - Ön libero -Gaziosmanpaşa ,Kazım Birkan - Ön libero – Gaziosmanpaşa,Abdullah Çakmak - Orta saha - Albayrak ,Sefa Turan - Forvet - Biga spor,Hakan Doğan - Forvet – İçelspor,Alp Afşin - Edirnespor ,-Berkay Aykız- Altyapı,Umut Çalışkan - Altyapı
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘KOMŞU KOMŞUNUN KÜLÜNE MUHTAÇTIR’
‘KOMŞU KOMŞUNUN KÜLÜNE MUHTAÇTIR’
TRAKYAKA BİR ARAYA GELDİ
TRAKYAKA BİR ARAYA GELDİ