EDİRNESPOR İSTASYON’A KONUK

EDİRNESPOR İSTASYON’A KONUK

EDİRNESPOR İSTASYON’A KONUK

EDİRNESPOR İSTASYON’A KONUK
23 Mart 2019 - 07:46

Spor – Toto Bölgesel Amatör Lig 11.Grupta Edirne’yi başarıyla temsil eden ve şampiyonluk yolunda bir adım önde olan Edirnespor, bu hafta düşmesi kesinleşen İstasyonspor’a konuk olacak.

Çalışmalarını hafta başından beri Teknik Direktör Adnan Toros, idaresinde sürdüren Edirnespor, bu maça hazırlar ve diğer maçları nasıl önemseyerek çıkıyorlar rakibi, İstasyonspor’uda önemseyip çıkacaklar. Edirnespor, Pazar günü saat 15:00’deİstasyon Stadı’nda İstasyonspor’a konuk olacaklar.

TOROS’TAN ALTIN ÖĞÜTLET

Ligin ilk yarısının ortalarına doğru gelen ve Edirnespor’u zirveye oynatarak büyük başarının mimarlarından olan Adnan Toros’tan kalan önemli haftalar öncesi oyuncularına çok önemli öğütler vererek şampiyonluğun ve başarının ne kadar önemli olduğunu aşılıyor.

Bir çok takımın şampiyonluğun pay sahibi olan Edirnespor’un başarılı Teknik Direktör Adnan Toros ve Yardımcısı Serdar Ünsal var güçlerinle kalan önemli maçlara özenle hazırlamaya devam ediyor.

 Bu hafta ligin sonuncu sırasında olan ve düşmesi kesinleşen sıfır puanlı İstasyonspor’a konuk olacak Edirnespor’da  bu maç kolay geçecek olmasına rağmen gelecek hafta kendi evinde Çengelköy’ü ağırlayacak olmaları nedeniyle bir yandan bu maçı da ayrı düşünüyorlar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 MİLYON EURO’LUK AB PROJESİ
1 MİLYON EURO’LUK AB PROJESİ
ÜRETİCİ TARLADAN KAÇIYOR
ÜRETİCİ TARLADAN KAÇIYOR