EMEKLİ AMİRALLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA...

EMEKLİ AMİRALLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDULAR

EMEKLİ AMİRALLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDULAR

EMEKLİ AMİRALLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDULAR
06 Nisan 2021 - 00:08

Edirne'de sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, açıklama yapan emekli amiraller hakkında suç duyurusunda bulundu.
Edirne Adliyesi'ne gelen sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri adına açıklama yapan Türkiye Gençlik Vakfı Edirne İl Temsilcisi Yasin Nas, milletin emrinde ve hizmetinde olmayı en yüksek rütbe, en büyük şeref ve şan kabul eden sivil toplum kuruluşlarının dün olduğu gibi bugün de vatan nöbetinde olduğunu belirtti.
Türk milletinin, tarihin en organize ve en alçakça kalkışmalarına karşı yek vücut olarak ayağa kalktığını ifade eden Nas, şunları kaydetti: "Türk milleti kendisine biçilmek istenen kefeni yırtıp atmış, kendisini tarih sahnesinin dışına atmak isteyen dahili ve harici düşmanlarına bir daha asla unutamayacakları hezimetler yaşatmıştır. 15 Temmuz'da verilen dersi idrak etmekten uzak müptezeller, bir gece vakti toplanıp bu milletin iradesine karşı bildiri yayınlama cüretine ve hadsizliğine kalkışmışlar.
Millet iradesine karşı hala bu gibi anti demokratik girişimlerden, darbe imalı bildirilerden, milletin kendilerine verdiği rütbeleri millete karşı kullanmaya kalkan bedhahlardan bir sonuç alabileceğini düşünenler varsa, onlara ve tüm uzantılarına karşı buradan ilan ediyoruz: Hodri meydan. Dahili ve harici bütün bedhahlar, hainler ve onların her türlü uzantıları bilmeliler ki biz gerektiğinde bin gider bir döneriz ama zaferle döneriz."
Açıklamaya AK Parti Edirne Gençlik Kolları ile İHH, Selimiye İlim ve Kültür Derneği, Memur - Sen ve Mimar Sinan Vakfı'nın da aralarında yer aldığı sivil toplum kuruluşları da destek verdi.
 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • samet memo
  1 ay önce
  bu arkadaşlar vatan nöbeti diyor ama montrö anlaşmasını bi okuyup araştırsınlar
 • Misafir misafir
  2 ay önce
  Amirallere gösterdiğiniz tepkinin yüzde birini şeriat gelmelidir diyen imana gösterdiniz mi acaba. Cumhuriyet ve laiklik düşmanlarısiniz!!!!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KANSER HASTALARINA MİNİ KONSER DÜZENLENDİ
KANSER HASTALARINA MİNİ KONSER DÜZENLENDİ
SAADET PARTİSİ İŞÇİ KONGRESİ DÜZENLEYECEK
SAADET PARTİSİ İŞÇİ KONGRESİ DÜZENLEYECEK