ETSO’DAN FUARA ZİYARET

ETSO’DAN FUARA ZİYARET

ETSO’DAN FUARA ZİYARET

ETSO’DAN FUARA ZİYARET
02 Ağustos 2019 - 04:11

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, üyelerine özel uluslararası iklimlendirme ürünleri Fuarı’na ziyaret organizasyonu gerçekleştireceklerini açıkladı.
Zıpkınkurt açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “ISK-SODEX İstanbul 2019 Fuarı, 2-5 Ekim 2019 tarihlerinde TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenecektir. 1997 yılından bu yana düzenlenen ve sektörün ilk ve en önemli fuarlarından biri olan ISK-SODEX İstanbul, son trendleri ve gelişmeleri takip etmek isteyen sektör temsilcilerine önemli fırsatlar sunmaktadır.
Isıtma, soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Yangın ve Güneş Enerji Sistemleri ürün gruplarının sergileneceği fuarda bu yıl “Sektör Dernekleri Özel oturumları”, “Ustalar Ligi Yarışması”, Forum Alanı Firma Sunumları” alanları da yerini alacak.
Üyelerimizin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla birçok etkinlik, organizasyon yapıyoruz. Özellikle yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılımı çok önemsiyor ve sık sık bu konuda çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Üyelerimizin bu organizasyonlara katılımının artması en büyük arzumuz. Düzenlemeyi planladığımız ISK-SODEX İstanbul 2019 Fuar ziyaret organizasyonu da İlimizdeki sektör temsilcilerinin fayda sağlayacağı bir etkinlik olup ilgili sektörlerdeki tüm üyelerimizi davet ediyoruz.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
VETERİNER HEKİMLER ODASININ YENİ BAŞKANI; ÇAKIR
VETERİNER HEKİMLER ODASININ YENİ BAŞKANI; ÇAKIR
LÖSEV AİLERİNİN REHABİLİTASYONU; LSV DÜKKAN
LÖSEV AİLERİNİN REHABİLİTASYONU; LSV DÜKKAN