Festivalde muhteşem final

Festivalde muhteşem final

Festivalde muhteşem final

Festivalde muhteşem final
18 Temmuz 2017 - 06:45
Reklam

Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin tamamlanmasının ardından Edirneliler, festivale Derya Uluğ ve Ömür Gedik konserleriyle veda etti.

 

656. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali, Sarayiçi ve Barış Parkı’nda düzenlenen konserlerle sona erdi. Ömür Gedik, Derya Uluğ ve Evet Ne Söylüyorduk seslendirdikleri şarkılarla Edirnelilere muhteşem bir gece yaşattı.

 

Edirne Belediyesi’nin organizasyonuyla 10-16 Temmuz 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen 656. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali muhteşem bir final ile son buldu. 656. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali, Sarayiçi, Barış Parkı’nda ve ilçelerde düzenlenen konserlerle son buldu. Festival kapsamında birbirinden farklı ve değerli sanatçılar, Edirneliler ile bir araya geldi.  Yoğun yağmur yağışı nedeniyle sahne alamayan Aleyna Tilki haricinde festivalde şu isimler; Buray, İlyas Yalçıntaş, Kıraç, Volkan Konak, Ömür Gedik, Evet ne Söylüyorduk ve Derya Uluğ sahne aldı.

 

FESTİVAL FİNALİ GEDİK VE ULUĞ’DAN

Sarayiçi’nde düzenlenen konserde ilk olarak Şarkıcı ve Yazar Ömür Gedik sahne aldı. Hayranlarına şarkılarını seslendiren Ömür Gedik, Edirne’yi “Edirne’yi Keşfet” adlı hürriyet gezi programıyla daha yakından tanıdığını ve çok sevdiğini dile getirdi. Türk Pop Müziğinin kült olmuş şarkılarını da seslendiren Gedik, konser alanına gelen dinleyicilere eğlenceli anlar yaşattı.Ömür Gedik’in ardından Türk Pop Müziğinde “Okyanus” ve “Canavar” isimli şarkılarıyla çıkış yakalayan Derya Uluğ, Sarayiçi’nde hayranlarıyla buluştu. Yüzlerce kişiye eğlenceli dakikalar yaşatan Derya Uluğ, konserinde duygusal şarkılara da yer verdi.  656. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivaline renk kattığı için Derya Uluğ’a teşekkür eden Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu, sanatçıyı tekrardan Edirne’de görmek istediklerini belirtti. Festivalin son akşamında suni gölet olarak da bilinen Barış Parkı’nda da “Evet Ne Söylüyorduk” sahne aldı. Yaklaşık 3 saat boyunca hayranları için birbirinden güzel şarkılar seslendiren grup, Edirne’de konser vermekten dolayı duydukları mutluluğu dile getirdi.

                  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MELİH HOCA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
MELİH HOCA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
KILIÇDAROĞLU: AYÇİÇEĞİ TABAN FİYATI TON BAŞINA 16 BİN LİRA OLMALI
KILIÇDAROĞLU: AYÇİÇEĞİ TABAN FİYATI TON BAŞINA 16 BİN LİRA...