GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TORUN, BAŞKAN...

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TORUN, BAŞKAN GÜRKAN'I TEBRİK ETTİ

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TORUN, BAŞKAN GÜRKAN'I TEBRİK ETTİ

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TORUN, BAŞKAN GÜRKAN'I TEBRİK ETTİ
27 Haziran 2022 - 08:29
Reklam

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, Avrupa Konseyi Parlementer Meclisi tarafından verilen “Avrupa Diploması” ödülünü alan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı tebrik etti.
Edirne Belediyesi, Avrupa Konseyi tarafından verilen ve dört basamaklı Avrupa Ödülü’nün ilk aşaması olan "Avrupa Diploması" ödülünün sahibi oldu. Avrupa Konseyi’nin “Avrupa Diploması” kazanan şehirler için düzenlediği ödül seremonisi Strazburg’da bulunan Avrupa Konseyi Sarayı’nda gerçekleştirildi.  Ödül seremonisine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan da katılarak, “Avrupa Diploması” ödülünü teslim aldı. Avrupa idealini geliştirmekte faal olan kentlere verilen bir ödüle layık görülmenin onur ve gururunu yaşadıklarını belirten Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Bu ödül Edirne’mizin, bu ödül Edirnelilerin” dedi.
CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun,  sosyal medya hesaplarından tebrik mesajı yayınladı. Torun, “Bize bu gururu yaşattıkları için kendilerine teşekkür ederiz” paylaşımında bulundu.HABER: YEŞİM DRAMALI
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE ÇOCUK TRAFİK PARKI’NDA VERİLEN EĞİTİMLER DEĞERLENDİRİLDİ
EDİRNE ÇOCUK TRAFİK PARKI’NDA VERİLEN EĞİTİMLER...
EK ÖDEMEDE TABAN ÖDEMELER REVİZE EDİLMELİ
EK ÖDEMEDE TABAN ÖDEMELER REVİZE EDİLMELİ