GÜL ’CAN’IN ÇIĞLIĞI; ÖLMEK İSTEMİYORUM

GÜL 'CAN'IN ÇIĞLIĞI; ÖLMEK İSTEMİYORUM

GÜL 'CAN'IN ÇIĞLIĞI; ÖLMEK İSTEMİYORUM

GÜL 'CAN'IN ÇIĞLIĞI; ÖLMEK İSTEMİYORUM
15 Kasım 2019 - 00:01
Reklam

YEŞİM DRAMALI
Edirneli karaciğer hastası 34 yaşındaki Gülcan Geçmiş, karaciğer nakli bekliyor. “Hayat mucizelerle doludur eminim ki bir gün beklediğim haber gelecek” diyerek karaciğer nakli bekleyen Geçmiş, “ 34 yaşındayım hayatımı kaybetmek istemiyorum” dedi.
Karaciğer nakli bekleme sürecini anlatan Geçmiş;“donör adaylarımız vardı. Biz onu götürdük her şeyini yaptırdık, tam iyi giderken ailesinin rızası olmadığı için, bazı sağlık problemleri olduğu için iptal edildi. Sonra 2-3 kişi daha bulduk. Fakat bu sefer sağlık problemleri çıktı yine olmadı. Yine mücadele etmeye devam ettim. Sonra dördüncüsünü bulduk. Yine onda da bir şeyler oldu iptal oldu. Bunda da dedim bir hayır vardır.
Ardından vücudumdaki kitleyi dondurdular. Bu arada kısa bir süre geçmedi yine bir adayım oldu. Allah binlerce kez razı olsun o kişiden.  Gayet çok iyi giderken yine bir sıkıntı yaşadım. Bundan 2 gün önce bana haber geldi. Donörünüzün iptal olduğunu yapılamayacağını söyledi. Ben yıkıldım. Gerçekten çok kötü bir şey. Allah kimseye göstermesin.  Şuan ben yine bir aday çıkmasının çabasındayım. Ben sadece insanlardan bağış yapmalarını istiyorum. Çünkü benim gibi milyonlarca insanlar var.Bizim gibi hastalar her gün  can beklediklerini hatırlatmak istiyorum.Organ bağışının ülkemizde çokta duyulmadığını düşünüyorum. Bağış yapılırsa herkes için çok güzel olacak. Birisine bir can vermesi gibi bir şey yok. Çünkü her an hepimizin başına gelebilir. Böyle bir şey olacağını bende tahmin etmiyordum. Ben sadece sağlımı istiyorum, hiçbir şey istemiyorum.  Allah kimseye yaşatmasın. Bağışta bulunurlarsa çok sevinirim.
Hepimiz diyoruz biz insan evimiz olsun, arabamız olsun, işimiz olsun ben şuan sadece sağlığımı istiyorum. Başka hiçbir şey istemiyorum. Donör olmak isteyenlerin 50-52 yaş aralığında 0 ve B kan gurubundan olması gerekiyor diyen Geçmiş “Ne olur bağışta bulunurlarsa çok sevinirim. Hayat mucizelerle doludur. Eminim ki bir gün haber gelecek. Ben sağlığıma kavuşacağım. Herkese buradan çağrıda bulunmak istiyorum ne olur bağışta bulunun ben daha 34 yaşındayım hayatımı kaybetmek istemiyorum” dedi.
Karaciğer nakli bekleyen Gülcan Geçmiş’e donör olabilmek için 0542 339 52 07 numaralı telefondan irtibat sağlayabilirsiniz.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FOTOĞRAF TUTKUNLARI BİR ARAYA GELDİ
FOTOĞRAF TUTKUNLARI BİR ARAYA GELDİ
AVRUPA'YA GİDEN YOLCULARIN TESTLERİ NEGATİF
AVRUPA'YA GİDEN YOLCULARIN TESTLERİ NEGATİF