GÜNDEM GAZETESİ EL DEĞİŞTİRDİ!

GÜNDEM GAZETESİ EL DEĞİŞTİRDİ!

GÜNDEM GAZETESİ EL DEĞİŞTİRDİ!

GÜNDEM GAZETESİ EL DEĞİŞTİRDİ!
29 Mart 2021 - 23:04

Edirne’nin günlük gazeteleri arasında yayın hayatını sürdüren Edirne Gündem Gazetesini Zortul Medya Grubu adına Murat Zortul satın aldı.
Müteahhit Bülent Günal ve ortaklarına ait hisselerinin tamamını satın alan Zortul, satın aldığı yeni gazete ile bölgedeki günlük gazete sayısını 5’e çıkarmış oldu. Edirne Gündem Gazetesinin Genel Yayın Yönetmenliği görevini gazeteci meslek erbabı bir ismin kurarak yeni ekiple iş başı yapacak.
ZORTUL, BÖLGE GAZETESİDE KURDU...
1924 yılında kurulan ve Türkiye’nin en eski yerel gazetesi olan Yeşilyurt Gazetesinin sahibide olan Zortul, Yeşilyurt Gazetesini bölge gazetesi olarak Mayıs ayında faaliyete sokuyor.
Yeşilyurt Gazetesi için Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli bölge müdürlüklerini kuran Zortul, Tekirdağ Bölge Temsilciliği için Gazeteci Necmi Işıksal’ı, Kırklareli’de Şenol Goncagül, görevlendirdi.
Zortul yeni satın aldığı Edirne Gündem Gazete ofisini aynı zamanda, bölge gazetesi olarak çok yakında faaliyete girecek olan Yeşilyurt Gazetesinin bölge müdürlüğü olarak kullanacak.
Zortul Medya Grubu ekibi Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı da makamında ziyaret ederken, Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç’te ziyaret esnasında medya grubuna eşlik etti.
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • zeyneppp
    1 ay önce
    nerede 3 kağıtçı var bölge sorumlusu yapmış al o gazetedeki haberleri haber diye oku
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"TÜRKİYE SİNAGOGLARI" FOTOĞRAF SERGİSİ EDİRNE'DE AÇILDI
VALİ CANALP'E FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI
VALİ CANALP'E FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI