GÜNENÇ, BELGELER ELİMİZDE DİYEREK AK...

GÜNENÇ, BELGELER ELİMİZDE DİYEREK AK PARTİLİ BAŞKANA CEVAP VERDİ

GÜNENÇ, BELGELER ELİMİZDE DİYEREK AK PARTİLİ BAŞKANA CEVAP VERDİ

GÜNENÇ, BELGELER ELİMİZDE DİYEREK AK PARTİLİ BAŞKANA CEVAP VERDİ
28 Temmuz 2021 - 09:31

Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç, yaptığı paylaşımda AK Parti Enez İlçe Başkanlığının kamuoyunu aldatmaya çalıştığını öne sürerek, açıklamalarda bulundu.
Başkan Günenç, açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “ Akp Enez ilçe başkanlığının sosyal medya aracılığıyla kamuoyunu yanıltmaya aldatmaya ve Enez Belediyesini karalamaya çalışan yazısına halkımızı doğru bilgilendirmek adına cevap verme gereği doğmuştur.  Göreve geldiğimizden bu yana defalarca siyasi çevreler tarafından yalan yanlış iftiralarla Enez Belediyesi kaçak kum çekiyor diye birçok kuruma şikayetlerde bulunuldu. Bunların kimler tarafından yapıldığı biliyoruz, belgeleri elimizde.
Bu karalama kampanyasını yürüten siyasi çevrelerin amacı çok açık ne yapmak istedikleri belli. Klasik ayak oyunlarıyla Enez halkına hizmet etmemizin önüne set vurmaya çalışmaktalar. Dertleri çevre değil, dertleri ne yapalım da belediye hizmetlerine ket vuralım yönetimi başarısız kılalım. Kumu kendimize mi almaktayız? Kilit taş üretiminde kullanıyoruz, yol yapıyoruz. Vatandaşın ihtiyacını karşılıyoruz.  Kumdan rant mı sağlamaktayız? Önceki belediye yönetimi kumu izinsiz ihalesiz kaçak şekilde aldı ve sanki tüccardan almış gibi göstererek yandaşına 429 bin TL ödemiş. Banka hesap kayıtlarında ve faturalarda bu durum çok açık şekilde görülmekte.
Şimdiki belediye yönetimi olarak kumu; bütün ilgili kurumlardan izinleri alınarak, ihaleyle, parası ödenerek ilgili kurumların gözetimi altında almaktayız. Önceki yönetimde iktidar sarhoşluğu içine girmeseydi ben kimseyi takmam yaparım demeyip normal prosedürü takip etseydi aynı şekilde kum alırdı. Ama onlar zoru değil kolayı seçmiş...
Bütün bunlar bilindiği halde sırf belediye yönetimine ve şahsıma karşı yapılan haksız mesnetsiz belgesiz karalama kampanyasına bundan böyle sessiz kalmayacağımı, bu yazıları yazan kişiler hakkında dava açacağımı kamuoyuna saygılarımla duyururum.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"TÜRKİYE SİNAGOGLARI" FOTOĞRAF SERGİSİ EDİRNE'DE AÇILDI
VALİ CANALP'E FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI
VALİ CANALP'E FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI