GÜNGÖRMEDİ HIZ KESMİYOR
Reklam

GÜNGÖRMEDİ HIZ KESMİYOR

GÜNGÖRMEDİ HIZ KESMİYOR

GÜNGÖRMEDİ HIZ KESMİYOR
21 Şubat 2020 - 09:28

CHP Merkez ilçe Başkanı Av. Burak Güngörmedi ve yönetim kurul üyeleri merkez köylerini gezerek köy halkının sorunlarını dinliyor.
 12 Ocak Tarihinde yapılan Merkez İlçe Olağan Kongresi ile Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Burak Güngörmedi ve yönetim kurulu üyeleri göreve geldikleri günden bu yana merkez köylerini gezerek köy halkının sorunlarını dinliyorlar.
İl Genel meclis üyelerini de yanlarına alarak köy gezilerini sürdüren Merkez İlçe Başkanı her akşam köy ziyaretlerine devam ediyor.
 Merkez İlçe Başkanı Güngörmedi yaptığı açıklamada “Halkın partisi olarak biz Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, Köylü Milletin Efendisidir, sözünden yola çıkarak önceliğimizi köy halkımızın sorunlarını dinlemeye ayırdık. Gittiğimiz köylerde çok sıcak ve güler yüzlerle karşılanıyoruz fakat  köylümüz mevcut ekonomiden çok dertli. Tarımsal girdi maliyetlerinin yüksek olması, süt desteklemelerinin 25 kuruştan 10 kuruşa düşürülmesi kendilerini çok zorladığını söylüyorlar. Biz çiftçimizin sesi olacağız ve takip edeceğiz. Köylerimizin göç vermemesi için de  elimizden geleni yapacağız.’’ dedi. Haber Merkezi
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN BECAN’DAN ESNAF ZİYARETİ
BAŞKAN BECAN’DAN ESNAF ZİYARETİ
Uzmanından
Uzmanından "Ürünlerin paketlerinin çamaşır suyuyla yıkanması"...