GÜRKAN: “ IBA’YA BAŞARILAR DİLİYORUM”

GÜRKAN: “ IBA’YA BAŞARILAR DİLİYORUM”

GÜRKAN: “ IBA’YA BAŞARILAR DİLİYORUM”

GÜRKAN: “ IBA’YA  BAŞARILAR DİLİYORUM”
22 Kasım 2019 - 11:37
Reklam

YEŞİM DRAMALI
AK Parti İl Başkanlığından  istifa eden İlyas Akmeşe’nin yerine, atanan yeni  AK Parti İl Başkanı  Belgin İba’ya Belediye Başkanı Recep Gürkan başarılar diledi.
Belediye Meclisi çıkısı basın mensuplaının sorularını cevaplayan Başkan Recep Gürkan,  İlyas Akmeşe’ye bugüne kadar yaptığı hizmetler için teşekkür ediyorum. Aldığım bilgilere göre Sayın Belgin İba İl Başkanlığına atanmış kendisine başarılar diliyorum dedi.
Gükan; “Edirne Belediye Meclis Toplantısı sonrası basın mensupları tarafından atamayla ilgili düşünceleri sorulan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan da, “Ben de bugün yeni aldım haberi; AK Parti İl Başkanı değişmiş. Tabii ki bu bir partinin iç işidir. Her partinin iç işi, kendi iç işidir. Karışmak bizim haddimize de değil, öyle bir niyetimiz de olamaz. Ben Sayın İlyas Akmeşe’ye bugüne kadar yaptığı hizmetler için teşekkür ediyorum. Aldığım bilgilere göre Sayın Belgin İba İl Başkanlığına atanmış. İktidar partisinin il başkanıdır, Edirne’miz için önemlidir. Belgin Hanım’ı çalışma yaşamından biliyorum; bir dönem de belediye meclis üyeliği var. Yani belediye konularına da yabancı değil. Umuyor ve inanıyorum ki; Edirne için hep beraber çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü hangi partiden olursanız olun siyasetin amacı; halka hizmettir. Eğer bunu gerçekleştiremiyorsanız hangi partide, hangi görevde olduğunuzun çok önemi olmaz. Sayın Belgin İba’nın da yapıcı ve olumlu tavırlarıyla iktidarın Edirne için olanaklarını kullanmasını ve gerek belediyeyle, gerek STK’larla gerekse de kamu kurum kuruluşlarının Edirne’de yaratacağı sinerjiyle yeni bir ivme kazanabileceğimizi görüyorum. Belgin Hanım başarılı bir iş kadını. Kendisine Edirne için başarılar diliyorum. Tabii siyaset zor bir görevdir ama kendisi siyasete daha önce belediye meclis üyeliği vesilesiyle girmiş bir arkadaşımız. Başarılar diliyorum kardeşime, yolu açık olsun”şeklinde açıkladı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FOTOĞRAF TUTKUNLARI BİR ARAYA GELDİ
FOTOĞRAF TUTKUNLARI BİR ARAYA GELDİ
AVRUPA'YA GİDEN YOLCULARIN TESTLERİ NEGATİF
AVRUPA'YA GİDEN YOLCULARIN TESTLERİ NEGATİF