İÇ ISITAN YARDIM

İÇ ISITAN YARDIM

İÇ ISITAN YARDIM

İÇ ISITAN YARDIM
28 Ocak 2020 - 00:01

Edirne Kadın Emek Pazarı kadınları Elazığ’da meydana gelen deprem sonrası mağdur olan vatandaşları unutmadı.
Elazığ’da yaşanan depremin ardından Edirne Kadın Emek Pazarı kadınları zorlu kış şartlarında barınma sıkıntısı çeken Elazığ halkı için kışlık hazırladı. Kadın Emek Pazarı Kadınları Başkanı Lale Ertopuz Elazığ’da gerçekleşen deprem olayına çok üzüldüklerini söyledi.
“Bizler kadınız, anneyiz biz kadınlar oradaki vatandaşlar için ne yapabiliriz diye düşündük ve kendi işimiz doğrultusunda bir şeyler örelim dedik. Arkadaşlar da bu yönde fikir ve destek verdi. Hepimiz isteyerek canı gönülden bir şeyler hazırladık” diyen Lale Ertopuz “onları bu kış şartlarında zor durumda olduklarını ve ne kadar zorluk çektiklerini düşündüğümüz için bizler de örerek yardımcı olmak istedik” ifadelerini kullandı.

ÖNCELİK ÇOCUKLARIN
“Genelde çocuklar üzerine berelerimiz, atkılarımız, patiklerimiz hırkalarımız var ısınmalarını sağlamak amacıyla elimizden örgü geldiği için bu şekilde ısıtıcı bir şeyler yapalım diye düşündük. Arkadaşlarla hep birlikte yetiştirmeye çalıştık, ilk aracımız için hazırlamak istemiştik fakat ilkine yetiştiremedik daha sonra gidecek diğer araçlarla yollamayı düşündük” ifadelerini kullanan Lale Ertopuz desteklerinden dolayı Vali Ekrem Canalp’e ve Belediye Başkanı Recep Gürkan’a Edirne Emek Pazarı Kadınları adına teşekkür etti ve depremde ölenlere Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diledi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
VETERİNER HEKİMLER ODASININ YENİ BAŞKANI; ÇAKIR
VETERİNER HEKİMLER ODASININ YENİ BAŞKANI; ÇAKIR
LÖSEV AİLERİNİN REHABİLİTASYONU; LSV DÜKKAN
LÖSEV AİLERİNİN REHABİLİTASYONU; LSV DÜKKAN